Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanád: 2011...

Melyiket választanád: 2011 Opel Astra Sports Tourer 1.4T vagy 2011 Skoda Octavia 1.4 tsi?

Figyelt kérdés
saját cég első lízingelt autója lesz, fontos az elegancia, sok öltönyös tárgyaláson kell vele majd megjelenni. A döntés erre a két autóra szűkült, fontos, még, hogy benzines legyen és család is elférjen benne. Köszönök minden választ.
2015. márc. 17. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Az Octavia sokkal jobban néz ki és műszakilag is jobb.
2015. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eleganciához, öltönyös tárgyalásokhoz szerintem mindegyik nagyon kevés. Tudatosan olcsó, alulra pozicionált márkákról beszélgetünk.
2015. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egy 2012-es 1.6 CR TDI Octaviát használok, és én is sok tárgyalásra járok vele.


Soha nem kellett vele szégyenkeznem, páran többre tartják ezeket mint egy luxusautót, olyan anyagi helyzetű üzletfeleim, akik különösebb gondolkodás nélkül 10 ilyen Octaviát megvehetnének egyszerre.


Bármit elnyel, óriási autó.


Nyugodt szívvel ajánlom!:)

2015. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Opel nekem jobban tetszik, de ez mindenkinek egyéni döntése szerintem :)
2015. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, hogy kevés, de nagyon boldog vagyok, hogy egy ilyen autót is el tudok érni a saját munkám erejéből.
2015. márc. 17. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg egy 2012-es 1.7CDTI Astrám van. Én is járok vele munkaügyben tárgyalásokra és nem éreztem még úgy, hogy bárhol is szégyenkeznem kéne miatta.

Nálunk a cég elnöke is Opellel, egy Insigniával jár.

2015. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon nagy teljesítmény a mai világban! De, ahogy a feltételeket írtad lehet a céljaidnak megfelelőbb lenne egy pár évvel idősebb Audi vagy BMW.
2015. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nem, hülyeség régebbi autót venni.

A Skoda ugye nemcsak Magyarországon, hanem mindenütt a legelterjedtebb céges, ügyintézői autó, mivel alkalmas erre. Az Astra is megbizható és jó, de nem olyan a kiállása, hogy komoly öltönyös tárgyaláson megjelenj vele.

2015. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amenyiért ezeket adják abból már vehetsz egy ugyanilyen korú mondeo-t, és az sokkal kisebb valószínűséggel hullik szét mint az előbb emlitet két autó. Másrészt ha olyan céged van és lizingelni akarsz akkor újonnan is tudsz autót venni és arról visszaigényelheted az áfát, Keresel valami jó flotta finanszírozást. (1 autóra is szoktak adni) Aztán kb. ugyanott leszel törlesztőbe. Új autónak azért van presztízse, na meg garanciája
2015. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!