Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005 Fiat Punto 1.3 Multijet...

2005 Fiat Punto 1.3 Multijet ~50km folyamatos haladás után terhelés alatt felvillan a "check engine" lámpa és érezhetően gyengébb lesz. Ha megállok háromszor újraindítom, elalszik a lámpa és minden jól működik majd ~50km után ismét. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Terhelés alatt azt értem hogy mondjuk haladok 110el autópályán beérek egy kamiont gázt adok hogy megelőzzem és akkor megtorpan az autó és előjön a fenti hiba.


Szeretném ha megkímélnétek a "minek vettél ilyen szart" meg az" olasz hulladék" típusú válaszoktól. Köszönöm



2015. márc. 20. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mese nincs ki kell olvasni a hibakódot..
2015. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerelő ugyan ezt mondta a telefonban csak tudni akartam mire számíthatok. Amugy már folyamatosan világít. De az autó jól indul nem füstöl nem is eszik többet egy decivel sem mint eddig. Talán egy kicsit lett gyengébb de ez már alig érezhető. Nem tudom remélem nem nagy a baj.
2015. márc. 23. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelezhet komoly problémára, vagy semmiségre is. Több ezer hibakód miatt világíthat.
2015. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!