Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért indul nagyon nehezen a...

Miért indul nagyon nehezen a suzuki sepia robogóm?

Figyelt kérdés
1400km el ezelőtt lett teljesen felújítva szinte az egesz blokk, fúrás, dugó, gyertya, karlburátor, variátor...stb , nem is volt semmi baja. Jött ment tette a dolgát. Mostanában mintha egy kicsit gyengébb lett volna. Szétszedtem a karbit kifújtam, kitakarítottam a légszűrővel együtt. Vettem bele egy új gyertyát is . De kb a 300. rúgásra nagy nehezen beindul, ahogy beindult járattam egy kicsit alapjáraton és mentem vele kb 4-5 km t. egy idő után mintha nem lett volna benne semmi dinamika. Nagyon lassan pörgött fel. De ahogy felpörgött ment. Ahogy hazaértem nem állítottam le egyből hanem alapjáraton járt egy kicsit és egyszer csak leállt. És kezdődött minden elölről. Nagyon sok rugdosás után nehezen beindul . Indításnál , ha gázt adok neki , akkor be sem indul. csak gáz nélkül éppen ha úgy van kedve. Várom az ötleteket, hogy miért is indul ilyen nehezen. Kompresszió jó. szikra van, üzemanyag van.

2015. márc. 20. 12:45
 1/7 kata kata ***** válasza:
Szívócsonk nincs átrepedezve?Szimeringek cserélve lettek?
2015. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

üzemanyagellátás körül lehet valami gubanc. hibakereséskor arra ügyelj, hogy egyszerre csak egy hibalehetőséggel foglalkozz...mert ha többet is állítgatsz, nem fogod tudni mi is volt az igazi gond.

a porlasztóban lehet valami..vagy esetleg nem kap elég benyát..

2015. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kap elég benzint, valami a karbival nem stimmel.
2015. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A mai napon felújítok, lecserelek mindent a karbiban. Még arra lettem figyelmes, hogy inditasnal ha befogom a legszurot, akkor egy pillanatra mintha jobban indulni akarna. Automata szivato???
2015. márc. 21. 05:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Az összes szimering is cserélve lett az 1400 km el ezelőtti felújításkor. De most azt is kapni fog újakat
2015. márc. 21. 05:59
 6/7 Vida Sándor ***** válasza:
Nézd meg a membránt. Nekem volt alatta egy kis szemét, és ugyanezt produkálta. Automata szivató nem lehet, mert melegen u.e. a gond. Lehet, hogy a karbid jó, csak a membrán miatt nem tudja rendesen felszívni a benzint. Akár vehetsz hozzá másikat is, nem túl drága.
2015. márc. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vida Sándor ***** válasza:

[link]

Az enyémben ilyen van.

2015. márc. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!