Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT 1.8T (2000) V. Land...

Audi TT 1.8T (2000) V. Land Rover Freelander (2000-2005)?

Figyelt kérdés

Auto vasarlas elott allok, es a fent emlitett ket auto tipus kozul nem tudom eldonteni melyik lenne az okosabb valasztas.(22 eves srac vagyok)


Jelenlegi autom egy Audi 80 (b4) 2.0E tipusu auto, ezt szeretnem lecserelni a kora miatt.

Igazabol amit toletek varok az pro\contra egyik masik mellet.

Elore is koszonom!!!



2015. márc. 21. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Komolyan egy terepjárót és egy coupét akarsz összehasonlítani?
2015. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekes összehasonlítás.. A Land Rovernek és általában a terepjáróknak nagyon komoly plusz fenntartási költségei vannak egy személyautóhoz képest. Nem tudom ezt akarod-e vállalni. A TT-t meg ki kell próbálni vásárlás előtt, nagyon nincs bent hely, szerintem a hétköznapokban egy ilyet használni nem a legjobb.
2015. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Atlagos alkat vagyok 185cm es 80kg, ezzel az alkatal elferek egy TT-ben de mindenkepp kiprobalanam mielot megvennem.

Ervek ellenervek egyik masik mellet, es ha te mint valaszolo valasztanod kene melyiket valasztanad, es miert?

2015. márc. 21. 10:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de elég hülye kérdés. Jó, hogy nem egy platós IFA és egy Bugatti Veyron között vacillálsz.


Előbb döntsd el, mire akarod használni, milyen kategória kell egyáltalán, és majd azon belül gondolkodj, hogy ez vagy az.


Minek kell terepjáró? Gyakran van szükséged a nagy hasmagasságra, az összkerékhajtásra, komoly első- és hátsó terepszög fontos? Akkor mit akarsz egy TT-vel?


Csajozós, gyors autóra vágysz? Mit akarsz egy Freelanderrel?

2015. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én tudom számodra a megoldást : Audi Quattro Allroad

Egyébént a tt nem jó semmire. Sport kocsinak gyenge, hétköznapi autónak használhatatlan. Inkább akkor Freelander.

2015. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ertem mit mondasz!

A ket autonak semmi koze egymashoz az egyok rossz utra valo a masikal meg kerulni kell a rosz utat.

Nekem a kerdesem a mai napig az h melyikel jarok jobban mint pl megbizhatosag felszereltseg telyesitmeny kinezet stb.

Velemenyekre, mire gondolsz ha meglatod a TT-t rossz jo szar kiraly uncsi ijenekre.

Nincsenek specifikalt elvarasaim nem kell brillirozon terepen vagy 6 masodperc alat 100on lennie vagy barmi hasonlo...

2015. márc. 21. 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Magánvélemény:


TT ronda, nem igazi sportkocsi, nekem akkor sem kéne, ha ingyen hozzámvágnák.


Freelander nem igazi terepjáró, akkor már inkább Pajero, Land Cruiser, Defender. Még a Samurai is inkább való terepre.


Nem kéne egyik sem, mert nincs rá szükségem, nem elégíti ki egyik sem az autó iránti követelményeimet: legyen olcsón fenntartható, és minél kevesebbszer hagyjon cserben.


Nekem az autó egy közlekedési eszköz.


Azt pedig, ohgy NEKED melyik tetszik jobban, mi nem fogjuk tudni eldönteni...

2015. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkettőt meg kell venni, a TT sportos, a Freelanderrel meg mész rossz utakra.
2015. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es pontosan azt írta, amire gondoltam. Egy Mitsubishi Pajero az, ami neked kell.
2015. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Flash! válasza:

Terepjáró ha te vagy a hegylakó , tt csak 2.autónak diszkóba járni vele :-D

Vegyél inkább inkább egy 3as BMW-t.

2015. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!