Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik reálisabb...

Szerintetek melyik reálisabb döntés Golf IV 1,9tdi 90LE Alh motorkoddal vagy Astra G 1,7 DTI isuzu?

Figyelt kérdés
Mindkettöből kombi, munkába járni kellene, szerszámokkal megpakkolva esetleg ha kell egy utánfutot is el tudjon vontatni. Hallottam, hogy a Golf IV alacsony ez menyire igaz? Ti az én helyemben melyiket vennétek meg, hogy a családot is meg a melot is el tudjam intézni vele?

2015. márc. 21. 14:21
 1/2 Dörmögő ***** válasza:
100%
Szerintem egyikkel sem lősz mellé. Talán ugyanazon pénzért az astrából jobbat kaphatsz mint a golfból.
2015. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen szerszámokat akarsz vele hurcolni, attól függ. Ezek ugye személyautók, nem kisteherautók, tehát nem az a kimondott "melós" verda. Én a helyedben valami olyasmi autót néznék mint pl. a Fiat Doblo. Az 1.9 Jtd motorja kellően erős a 105 lóerővel, kényelmes, 5 üléssel bőven van hely a szerszámaidnak hátul stb.
2015. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!