Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes kombi autóval vizsgázn...

Érdemes kombi autóval vizsgázni, ha hasonló méretű autót akarok majd idővel vezetni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Eleve nem nagyon van kombi tanulóautó.

Én sokáig vezettem kombit ameddig nem lett saját autóm de egyébként kompakton tanultam meg.

2015. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes minél nagyobb autón tanulni, eleinte az oktató úgyis segit, ha nem éreznéd az autó méretét, és ha ezen siekresen levizsgázol, akkor utána friss jogsival is nyugodtan mehetsz nagyobb autókkal is.
2015. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ez szerintem nem ilyen egzakt, hogy aki kis autón tanult, az ez után is csak kis autót tud elvezetni.

Alapvetően egy kombit is ugyan úgy kell vezetni, mint egy kisautót. Amivel komplikáltabb, hogy eleinte tolatáskor figyelni kell, nem szabad megszokásból belőni a távolságot. De ezt is párszor megcsinálja az ember és abszolút szokható.

Szóval ha a kérdésre akarok válaszolni: nem baj, de nem is feltétlenül kötelező.

2015. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kis keskeny autón tanult, akkor szűk utcákban egy nagy széles kombival gondja lehet, hogy nem tudja felmérni, hogy elfér e két autó között vagy nem.
2015. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez igaz. Ezért írtam, hogy az elején jobban oda kell figyelni, nem szabad megszokásból vezetni. De megszokható kinek rövidebb kinek hosszabb idő alatt.

Különben ezzel az indokkal akinek valaha egy keskeny kis autója volt, az soha nem vehet szélesebbet, nagyobbat?

2015. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!