Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidegindításnál rángat a...

Hidegindításnál rángat a motor, alacsony fordulaton fel se pörög vagy igen lassan. Rájöttem, rögtön le kell állítani. Jön a 2. indítás, de előtte gázfröccs. Így pöccre indul, hirtelen felveszi az automata szívató általi fordulatszámot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz az alapjárati motor. Szerelő.
2015. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Máshol olvastam fojtószelepház tisztításáról, egyéb lerakódások eltávolításáról. Mit javasolsz, úgymond tisztíttatni. (10 éves Fiat Stilo 1.4 benzines.)
2015. márc. 26. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megmondom az őszintét, én ha probléma van a kocsival, nem barkácsolok otthon. Persze picit többe kerül, viszont ott megcsinálják. Ha a motorba kell belenyúlni, akkor szerelő. Ha valamit rosszul csinálsz, akkor lehet csinálsz olyan kárt, ami azt tönkre is teheti, vagy még rosszabb.
2015. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!