Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keresek jó autósiskolát...

Keresek jó autósiskolát Nyíregyházán, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

B kategóriás képzés mennyibe kerül átlagosan? Mennyi idő, mire az elméleti részt megcsinálom?

17/F



2015. márc. 25. 06:05
 1/7 anonim válasza:

Kb. 150 ha elsőre átmész pótórák nélkül, ha nem akkor nyugodtan számolhatsz 200 ezret. Én a Rutin autóiskolát ajánlom, idén szereztem meg náluk a jogsim. :) 3 hónap alatt meglesz a jogsi, ha elsőre sikerül. Egy hónapon belül megvan a KRESZ és elsősegély vizsga.


Az Educarról is jókat mondanak, de nekem nincs tapasztalatom róluk.

2015. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2015. márc. 25. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Educar
2015. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Rutin, Czuprik, Educar. Ezeket kerüld olyan messziről, ahogy csak tudod. Összeszámoltam, 13 barátom vizsgázott náluk az utóbbi időkben, egyiknek sem lett meg a vizsgája.

Én Astránál voltam, 5 másik barátommal, mindenkinek sikerült elsőre minden.

Asszem 3000/ óra a vezetés és 11 egységesen a vizsga.

2015. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Lehet a KRESZ-t interneten keresztül csinálom.
2015. márc. 25. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Én az Educarnál csináltam a B jogsit, és a KRESZ, a forgalom is meg lett elsőre, még hibapontom is csak 1 lett..

Tudni kell vezetni és nem buksz meg.

2015. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az előttem szólónál a pont. :)
2015. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!