Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zárlatos az akksim? Ez mitől...

Zárlatos az akksim? Ez mitől lehetséges? Folyt. Lent

Figyelt kérdés

Adott egy ilyen akksi


[link]


És van egy ilyen töltő


[link]


(A töltő teljesen jó,csak belinkeltem hogy milyen)


A lényeg volt egy ilyen akksim illetve van, csak már kb fél nem használtam mert nehezen vagy nem is tekerte meg kellően az indító motort. Hétvégen megpillantottam és gondoltam kíváncsiságból rá töltök töltővel, szépen fel is töltötte, de a kocsiba nem raktam bele hogy megnézzem tekeri-e rendesen( nem volt kedvem vele szórakozni,) e helyett rá tettem egy reflektor izzót amit szépen hajtott, csak véletlenűl rajta hagytam és totál lemerítette az akksit, ujra próbáltam tölteni, de nem tudtam nem tudom a töltő mutatója Egyből ilyen hatoson meg hetesen, nagy nehezen lemegy kb 4-ig akkor már jön a sav szag és automatikusan leoldja a töltőt, szóval a mutató négy alá nem megy csak jön a sav szag és Leoldja a töltőt, a töltő jó De nem tudom négy alá vinni Mert kicsapkodja

Ez mitől lehetséges ?


2015. márc. 25. 16:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!