Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely benzinkutak forgalmaznak...

Mely benzinkutak forgalmaznak még 98-as benzint és a főváros déli felén vagy annak 20-30 km-es vonzáskörzetében hol kapható?

Figyelt kérdés
Mivel a Lukoil a napokban vonta ki végleg a 98-ast a termékpalettájáról, tudomásom szerint már csak az Agip maradt, de annak sem minden kútjánál, érdekelne, hogy pontosan hol lehet még ilyet tankolni? Ha van ilyen hely (akár Pesten kívül is), akkor címet is kérnék. Az olyan kérdésekre, hogy minek az neked vagy miért nem elég a 95-ös, nem reagálok és le is fogom pontozni.

2015. márc. 26. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
MOL, Shell, OMV...ezeknél tuti, hogyhogy nem jutottak eszedbe? Még az itteni nyamvadt Auchan benzinkúton is lehet 98-as benzint kapni, nemhogy nagyobb láncok kútjainál :)
2015. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, hidd el, ezek is eszembe jutottak, de én nem továbbra sem látok sehol...

ÖMV-nél csak a rohadt drága 100-asról van tudomásom. A MOL évek óta nem forgalmaz 98-ast, de ha tudsz ilyen helyet, kíváncsi lennék a kút elérhetőségére is. Shell esetében igazad lehet, náluk valóban nem vagyok biztos a dolgomban, de amerre én járok, egyik Shell kútnál sincs 98-as. Nem véletlenül írtam, hogy címet is kérnék szépen - a teljesség igény nélkül természetesen, mert azzal sokat segítenél! Mondjuk hogy ne kelljen annyit felsorolni (bár kétlem, hogy ilyen sok lenne belőlük), mondjuk nevezz meg akár egyetlen egyet dél-Pesten bármelyik cégtől.

2015. máj. 4. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!