Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legtakarekosabb...

Melyik a legtakarekosabb modern/veteran benzines auto orszaguton?

Figyelt kérdés

Tanacsra lenne szuksegem. Help me pls!


Veteran kategoria, benzines 1986-ig. Meretben a mini, vagy kisebb autok erdekelnek. Pl. Citroen Ax, Micra, Polo, Toyota Starlet, Panda stb.


1. - Amelyen erdemes szerelni tanulgatni (szoci tipusokat ne), ezert egyszeru, jol hozzaferheto, konnyen szerelheto, es nem utolso sorban gombokba kerul az alkatresz hozza, ha netan elbarmolok rajta valamit :)


2. - A veteranok kozul a legkevesebb uzemanyagot fogyasztja. Tudom, hogy 3 literes lupo** fogyasztasi szintjet ezekben az evjaratokban nem fogom elerni, am csak akad valamilyen takarekosabb gep a szamunkra. (95%-ban orszaguton hasznalnank, nyugis, papas stilusban) Elsosorban a paromnak lesz elso autonak, friss jogsival...reszkessetek facsemetek XD Valtozoan napi 10-50 km kozotti hasznalat orszaguton.

Vettunk egy nagy kombit korabban, de az tulmeretes a parom szamara.



Ha mar egy fiatalabb autot fentebb megemlitettem, ezek kozul a 900-1300 cm3 koruli benzines minikbol melyik a legsporolosabb orszaguton?

Yaris, Aygo, iQ, C1, 107, Skoda Citigo, VW UP, Seat Arosa, Lupo 1.0, Suzuki Alto K10C motor, Kia Picanto, Hyundai I10, Panda

A Tsi motoros, hibrid, elektromos kocsik nem erdekelnek.



2015. márc. 26. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Daihatsu Coure 0.6 kb 1983-4-ig gyártották, vagy az eggyel újabb, de az már 0.8-as, és nehezebb is egy kicsit. 4 literrel simán eljárnak.
2015. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyszeru otlet. A bibi ott van, hogy szinte nincs elado peladany ebbol a tipusbol. Amik neha feltunnek a hirdetesi protalokon, azok szet vannak rohadva. Nekem bejonnek ezek a kis masinak. Alkatresz beszerzes tekinteteben szinten egy nagy kerdojelet rakok a coure melle.
2015. márc. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!