Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PEUGEOT 306 vagy Opel astra F?

PEUGEOT 306 vagy Opel astra F?

Figyelt kérdés
melyik autót a jobb?
2010. febr. 17. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Astra F. Ha egyszer rendbeteszed motorikusan /ha kell/, akkor kimegy a világból is, csak benzin és olaj legyen benne. Az alkatrészárai nem vészesek, fogyasztás sem. Szerintem vegyél egy C14SI motorral szerelt példányt, ami nem 60lovas, hanem 82, de annyit eszik, mint a 60lovas, csak jobban megy sokkal.


sok szerencsét!

2010. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Peugeot 306-ot, főleg 1999 körüli évjáratot semmiképp ne vegyél!
2010. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Astra F-et vegyél, nekem is az van, nagyon jó kis autó, tényleg érdemesebb az injektorosat venni, mert az erősebb de a fogyasztása nem több(kb. 6 liter). Nagyon megbízható, olcsó hozzá az alkatrész ha kell és nagy hely van benn, volt aki azt mondta, hogy az ő WV Polojába nincs ekkora hely.
2010. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Valószínű azt nem vette észre, hogy a polo az a corsa-val van egy kategóriába, nem az astraval. Astra a Golf III-al, hogy a VW-nél maradjunk.


Amúgy szerintem is F Astra. Nekem egy Isuzu TD kombim van. Minden bontóba van Astra, akár több darab is, szóval ha alkatrész kell, lehet miből válogatni, de ha újat kell venni, az se lesz olyan nagy összeg, mint egy 306-nál, ami szinte csak francia bontóba an.

2010. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

A Franciát felejtsd el,kipróbáltam az R+a P-t hivatásszerűen pénzkeresetre.ALKALMATLAN MINDENRE!

Csak a gatyádat fogod rá költeni.

2010. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
65%
Nekem Peugeot 306-os van,elég megbízható,kényelmes, szóval csak ajánlani tudom.
2010. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!