Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is furcsán néztek egy...

Ti is furcsán néztek egy 25-30 éves férfira ha segg hülye a kocsikhoz?

Figyelt kérdés
Nálunk családban, baráti körben annyira alap, hogy mindenki ért hozzá. A mai napig el se tudtam képzelni, hogy valaki ennyi idősen ne tudjon hozzászólni..
2015. márc. 28. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem nézek rá furcsán, elfogadom, hogy egyszerűen nem érdekli, nem ért hozzá..

Elvont gondolkozású festő haverom is ilyen...

2015. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akinek nincs jogsija ilyen korban, lehet, hogy Phd-re készül, és nem volt ideje, kedve ilyen dologgal foglalkozni...minek is, amikor az apja sofőrje fuvarozza.


megasztán..."mindenki ért hozzá"... mi az a hozzáértés? pláne társaságban...

2015. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is inkább müszaki beállítású vagyok de egyáltalán nem nézek furcsán olyanokra aki nem ért a kocsikhoz!Lehet hogy az illető más szakmából él meg amiből én vagy te tök hülyék vagyunk.
2015. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én se tudtam, tudok hozzászólni. Nem rég lett meg a jogsim. A focihoz se tudok, azt meg nem érdekel. :D

És? Viszont én olyanhoz értek, amihez a legtöbb ember nem.

Nem vagyok autószerelő, ha gondja van a kocsinak elviszem hozzá, és megcsinálja. Van miből fizetni, a többi meg nem érdekel.

2015. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyetemista beült hozzám egy rövid útra, talán tíz percig beszélgettünk az úticélig.Ott megkérdezte, ez már villanyautó? Ezt miből gondolod? -mert egész úton nem csináltam semmit, és tök csendes a kocsi.


Mondom, ez egy egyszerű minőségi japán autó automata váltóval. Megdöbbent. A családjában nincs autó, ő meg tolmácsnak készül és nem foglalkozik ilyenekkel.

Van ilyen is.

2015. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ò ha tudnad milyen keves ember ert valojaban a kocsikhoz :)


Az emberek csak hiszik hogy ertenek hozza kozben meg olyan meredek baromsagokat beszelnek hogy a valodi hozzaertoknek a fule ketteall.


En nem nezek furcsan ra, mindenkinek mas az erdeklodesi kore.

2015. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem: Tudod milyen belül egy ilyen sebességváltó? Én úgy megnéznék egyet, olyan érdekes lehet. :D


De a legjobb mikor egy baszott nagy emelkedőn 1.0 szívó benzinnel megyünk, jön a harmadik fokozat, zörög csattog a motor. Megyünk vagy 30-al. Azt hittem visszarakja 2-be, de nem, jött a 4-es. xD

2015. márc. 28. 21:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy letűnt korszakot idéz, amikor még érteni kellett a kocsikhoz. Hétvégente mindenki a varbiját, meg a skodáját csavarozgatta. Meg hosszabb utakra alkatrészeket vitt. Ma már a motorháztetőt se nyitja ki senki, ha gond van a kocsival. Világít egy lámpa, begurulsz a szervízbe, és másnapra kész.


Jellemzően vidéken tolják még ezt a kocsiszerelős élete. Nyomócsövek, osztókörök, ilyen-olyan turbók. Hobbinak esetleg jó, de már csak régebbi autókon érdemes bütykölni.

2015. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én 20 évesekre is furcsán nézek,ha pl. nem ismeri a legfőbb márkákat pl. A hozzáértés annyira nem elvárható szerintem,én gépészmérnöknek tanulok, és talán még becsületesebb is az,ha valaki nem tud vmi akkor elismeri és nem próbál okoskodni. Amikor én nem tudok vmit én is inkább megmodnom.
2015. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A "hozzáértők" többsége valójában csak okoskodik, nagyon kevés azoknak a száma, akik valóban értenek az autókhoz, motorokhoz, és ők sem feltétlenül a szerelők.

Az autószervizelés ma már nagyrészt abból áll, hogy a számítógép által hibásnak jelölt alkatrészt kicserélik.

Kevés az olyan szaki aki egy teljes generálozást, motor, vagy váltó felújítást, esetleg szakszerű tuningolást meg tud csinálni - vannak ilyenek, de kevesen (a kontárok nem közéjük sorolandók)

Jobb bevallani, ha valaki nem ért az autóhoz, mint okoskodva hülyeségeket mondani.

2015. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!