Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy hozzam el Magyarországról...

Hogy hozzam el Magyarországról a kocsim Majorkára?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ez Majorka? Írásmód alapján nekem magyar településnek tűnik.
2015. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mallorca
2015. márc. 29. 10:05
 3/7 A kérdező kommentje:
sziget a földközi tengeren Spanyolország tartózik
2015. márc. 29. 10:06
 4/7 anonim válasza:
100%
wow, te ott élsz? az kemény. gondolom el kell kocsikáznod valami kikötőbe ahonnan jár oda hajó, nincs más megoldás.
2015. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajna annyira nem kemény mint ahogy az ember elsőre gondolná, csak áprilistól szeptemberig van munka, pincérkedés mosogatás ilyesmi. hajókra lehetne menni szeptembertől áprilisig az még jobb pénz is de oda ismerős kell mert hát egy helyre túlzás nélkül mondom 100-an ugranak egész Európából.
2015. márc. 29. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elautózol vele a kikötőig, azután konténerbe rakják, azt a hajóra:

[link]

húzós összeg. Szerintem jobb lenne eladni és ott venni egy másikat.


Egy olyan kis szigeten is ekkora túljelentkezések vannak? Ez van, ilyen a túlnépesedés, több ember van már, mint munka és élelem. Azért csak nem lehet vészes, ha van munkád.

2015. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is add el, és vegyél helyben kocsit. Mire minden papírt elintézel, nagyon nagyot bukhatsz rajta.
2015. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!