Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Éreztél különbséget amikor...

Éreztél különbséget amikor más benzint tankoltál a motorodba?

Figyelt kérdés
Amikor nem a szokásos 95-öst tankoltad,hanem ezeket az adalékolt MOL-os meg SHELL-es drága benzineket.

2015. márc. 29. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a motoromba tankoltam V-Power 95-öt, attól ledadogott, nem akart menni, majd tankoltam hozzá sima 95-öst, és jó lett.A V-Power Nitro-tól jobban reagált a gázra, de ennyi.

A MOL-tól még csak a 95-öst próbáltam, azt kifejezetten szereti.

2015. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én teljesítményben (sima 95 esetén) nem érzek semmi különséget sem az Auchanos, sem a Lukoilos sem pedig a Shelles anyag között. Viszont a Shell + Auchan kúton tankolás után mindig decire 7,5 litert fogyaszt az autó, a Lukoil után MINDIG 8,5 L-t. De szerintem itt sem a benzin a ludas, hanem átcsesznek a kúton, nem is járok már oda...


Egyszer tankoltam shellnél ilyen szuper racing benzint, azon kívül, hogy marha drága sem tejesítménybeli, sem fogyasztásbeli különbséget nem láttam sem autónál sem motoromnál.

2015. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan motorok, amik nagyon megérzik a jobb benzint, ezek jellemzően a kihegyezett, esetleg nagyobb fordulatú motorokra jellemző. A hagyományosabb, bő erőtartalékokkal rendelkező motorok tényleg nem veszik észre az olcsóbb benzint sem. Ez érvényes autóra, motorra, mindenre.
2015. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyszer tankoltam a motoromba V-Power-t. Hallható volt a különbség, finomabban járt, jobbak lettek a gázreakciók.
2015. ápr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!