Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejes lenne?!

Hengerfejes lenne?!

Figyelt kérdés
Astra F, kb 3-4 hét alatt megeszi a vizet a tartályból, olajbeöntő sapkán krémszerű(világosbarna) a kicsapódott olaj, illetve a nívópálcán olajszint ellenőrzésekor is látni világosbarna foltokat az olajban. (Kb 2 hónapja lett olaj cserélve). Jól.gondolom hogy hengerfejes? :(
2015. márc. 29. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%, hogy az.
2015. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég egyértelműen leírtad egy hengerfejes autó legfeltűnőbb problémáit, ezért szerintem te is tudod a választ (igen, valószínűleg hengerfejes)
2015. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi, bár igen nagyjából gondoltam. Azt kérdezném még,hogy tudom elég súlyos probléma, de lehet ezt kicsit "húzni"? Csak mert pont most kezdenék futárkodni,és már mondjam is a főnöknek, hogy sorry,már szar az auto?!
2015. márc. 29. 13:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy nem lehet, és go szerelő azonnal?!
2015. márc. 29. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ha jobban tönkre akarod tenni , akkor használd...egy ideig még biztos elmegy így .. de csak 2 hetet használnám így max , főleg hogy futárkodsz... keresel egy szerelőt aki 1 nap alatt összedobja neked vagy vmi aztán kész..
2015. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, biztos, hogy hengerfejes, én azonnal vinném a szerelőhöz.
2015. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát így már nem olyan az olaj kenése, amitől csapágyas lesz, berágódik stb.

Amúgy nem tudom miért félnek az emberek annyira a hengerfejezéstől, jópárat csináltam már fiatalabb autókon is, régebbi egyszerűbb konstrukcióknál 1 nap alatt megvan (ha csak tömítést kell cserélni).

2015. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!