Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet-e igy variálni a gumikka...

Lehet-e igy variálni a gumikkal? (hatsó motorgumi)

Figyelt kérdés

Van egy K2-es GSXR-em, amin jelenleg hatul 180/55-17 es gumi van. Pénzügyi helyzetemre valo tekintettel hasznalt gumit szeretnek venni, ami párban joval olcsobb, de a hátsó az 190/50-17es.

Rá lehet ezt is tenni? Vagy ez nem lesz jó?

Köszi


2010. febr. 17. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ráteheted, nem lesz semmi baj, kicsit szarabbul fog fordulni, mert a 180/55 "hegyesebb" mint a 190/50. Én a 190/55-t jobban szeretem mint a 190/50-eset, pont ezért.

Viszont, ha teheted, ne olyan gumit vegyél, ami eredetileg slick volt, és azt vágják meg. Ezeknek az üzemi hőmérséklete akkora, amit közúton sosem fog elérni, ezért nagyon gyenge lesz a tapadás.

Ha Bp-i vagy, privátban segítek neked, van nagyon jó használt gumis kapcsolatom.

F/26/K4/1000

2010. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm, de szegedi vagyok

amugy normalis 90%osnak mondott gumit veszek, nem vágott slicket. lejart a muszaki, és amiatt kell sajna pár dolgot megcsinalni, koztuk ezt is... csak nem olyan könnyu, ha az embernek nincs sok pénze, szal probalok ott sporolni, ahol tudok

köszi a választ

2010. febr. 18. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!