Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a zakatolás, kattogás a...

Mi ez a zakatolás, kattogás a belső térben? Peugeot 206

Figyelt kérdés

A problémám a következő videóban hallható, 70 C-nál üzembe lép valami, ami az alapjáratot kattogós zakatolássá varázsolja nekem belülről. Leginkább hallható, de párszor abbahagyja, majd újra elkezdi Így van ez a videóban is, a 24.-ik másodpercben abbamarad. Mi lehet ez? Hibát nem jelez a műszerfal. 2001 - 1.6 - 16v - benzin. Köszönöm! Egy kis hangot kell rá adni hogy kivehető legyen.


https://www.youtube.com/watch?v=jd35B8G8QBs



2015. márc. 29. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még a hifi-t is rákötöttem a számítógépre, de olyan halk a felvételed, hogy úgy sem hallottam semmit!

Tipp:

Esetleg a hűtőventilátor bekapcsol?

Falevél a fűtőmotorban?

2015. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor lehet azért van mert tudom mire kell figyelni. Én laptopon is hallom. Azért köszi hogy megnézted. Amit leírtál azok nem hiszem.

Egy henger időnkénti kihagyása okozhatja?

2015. márc. 29. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, az okozhat furcsa zajokat, de olyankor jól láthatóan ingadoznia kellene az alapjáratnak és rázkódnia a motornak.
2015. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig pedig az se tűnt fel, stabilnak tűnik.
2015. márc. 29. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hallom, de ezt inkább elvinném egy szerelőhöz, mint találgatnék. Mert lehet, most nem akkora a baj.
2015. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, viszem is, csak bíztam benne hogy annyira jellegzetes hiba, hogy kitalálható.
2015. márc. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!