Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autósiskolánál lehet B...

Melyik autósiskolánál lehet B jogsit szerezni gyorsan és olcsón?

Figyelt kérdés
Budapesten melyik autós iskolánál lehet olcsón és gyorsan B kategóriás jogosítványt szerezni ahol nem nehéz átmenni a vizsgákon?

2015. márc. 29. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet gyorsan és könynen átmenni a vizsgán, ha tudsz vezetni meg van ideje az oktatódnak minél többet foglalkozni veled. Innentől kezdve remélem érted, miért kérdezel hülyeséget.
2015. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha minden jól megy olyan 140-ből megúszod. Ahogy az elöző írta. Rajtad áll, Kresz, EÜ vizsga, és vezetés. Ezeken kell átmenni.

A másik hiába írják, hogy 100-120 ezer az egész, abban nincs benne a forgalmi vizsga ára, ami 13500 ft. Egy alkalommal. Ha megkaszálnak, akkor újra kell fizetni.

2015. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kreszből általános suliban versenyeket nyertem. A vezetés kisebb településeken, falukban menne csak kicsit szoknom kéne. Szóval nem lehet olyan nehéz. Én is ilyen 140-150 körüli árra gondoltam. Melyik autóssuli az ahol nem igazán buktatnak meg mint pl. a csigavérnél?
2015. márc. 29. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Dodgem autósiskolát én tudnám ajánlani, főleg ha van éppen kuponos akciójuk.

140-ből simán kijössz, ha nem kell sok pótórát venned, még olcsóbban is.

2015. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vizsgabiztostól függ, nem sulitól. Ők meg függetlenek. Engem elsőre megvágtak, másodjára átengedtek, olyan hibával is, amiért az elsőn megvágtak.


EÜ tanfolyamon, találkoztam két sráccal is, akiket 3x vágtak, meg pedig nagyon jól vezettek, az oktatók szerint is. Csak helyzet volt vizsga közben és leblokkoltak. Mentőautó és társai.


A legtöbb ember tudja a Kerszt, mert levizsgázott belőle, csak kint az utcán felejtik el. Hogy ki nyert belőle versenyt, mellékes. Vezetés közben tudod-e alkalmazni, az a kérdés.

2015. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vezetni tudok csak a parkolás a gyengém a többi megy. A kreszet tudom alkalmazni vezetés közben is mivel sokat motoroztam a városban. Szóval annyira nem eshet nehezemre átmenni a vizsgákon :)
2015. ápr. 5. 11:53
 7/7 anonim válasza:
100%

Készüljetek föl, hogy 2020-ban a minimál jogsiszerzési díj minden szir-szarral 250 ezer forint, de nekem 350-400 ezer lett, mert egyszer nem tudott adni a Csigavér oktatót, így lejárt a meglévő KRESZ-vizsgám, illetve 7-800km-t vezettem, két sikertelen vizsgával (egy bukott vizsga 17000 ft(2020-as ár)).

De jó hír, hogy a vizsgabiztosok tapasztalataim szerint korrektek, nem igazán hallok már lefizetésekről. Ez számomra is meglepő volt.

Sok sikert mindenkinek!

2020. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!