Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítvány?

Bikeshop kérdése:

B kategóriás jogosítvány?

Figyelt kérdés

a kérdésem az lenne hogy most kezdtem a jogsit és már majdnem a 30-adik óránál járok erre az oktató benyögi hogy vegyek még 10 órát mert nincs meg az 580 km én ezt nem értem elvileg 300 km van meg 26 óra alatt. Az én elképzelésem hogy ez lehúzásra megy . Valakinek van valami ötlete vagy tud valamit javasolni hogy mi a teendő ilyenkor? Mert azt nem akarom elhinni hogy 30 óra alatt nem vezetek le 580 km ert (napi kb: 30km-ert megyünk)


A válaszokat előre is köszönöm!


2015. márc. 30. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem azt a kijelentésed, hogy 26 óra alatt 300km van meg akkor miért lenne 30 óra alatt 580.. na mindegy. Ha biztos akarsz lenni a kilóméterszámban, akkor kérd el a törzslapodat, azon rajta van, hogy hány km volt az autóban amikor elindultatok és amikor visszaértetek. Az alapján ki lehet számolni.
2015. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg, nincs meg. A kartonodon rajta van, mennyit mentél, az számít. Nézd meg, kérd el... sőt! Elvileg alá is kell írnod minden egyen vezetési óra elején és végén!
2015. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!