Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra csomagtartójában...

Opel Astra csomagtartójában lévő szövetszőnyeget mivel lehet kitisztinani amitöl eredeti fekete színét visszanyeri? 1 cserép virág borult fel benne a porszivó kevés volt.

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan szenvedtem csak téglaporral, háztartási porszívó kevés ehhez. Én elmentem egy közeli kúthoz és iparival szépen kibírtam szívni, persze utána jól ki is ráztam meg fel akasztottam a kerti ruhaszárítóra és úgy csapkodtam seprű nyéllel, aztán amikor jól fellazult és még több jött ki belőle akkor ismét vissza a kútra aztán megint ipari szívó, de mivel ez sem volt tökéletes kértem kölcsön vizes porszívót haveromtól ami ugye szőnyeg, meg kárpit tisztító gép azzal vizesen végig mentem vele sima szőnyegmosó samponnal ami rögtön fel is szívott a gép és még így is volt benne téglapor bőven de legalább szép tiszta lett. Fél évvel később elvittem teljes belső kárpit mosatásra az autót ahol mindent kitisztítottak nekem, és ott mondta az egyik hölgy hogy a csomagtartó szőnyegből még mindig jött ki téglapor, de többször átmentek rajta így is és már teljesen jó lett (elméletben).
2015. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon részletes és hasznos válaszodat köszönöm.

Jó,hogy vannak még ilyen rendes amverek akik ilyen segitőkészek.

Van 1 haveromnak olyan vizes porszivója amivel akkor nekiesünk:)

2015. márc. 30. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem összetört benne véletlenül 1 üveg borpárlat. Kivettem az egészet, behoztam, kádban folyékony mosószerrel kimostam, kitettem a napra száradni, pár óra alatt megszáradt (nyáron). Kész, mehetett vissza.

Tehát neked is ezt tudom javasolni, vedd ki úgy ahogy van és vidd be, mosd ki.

2015. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!