Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szlovák autópálya matrica...

Szlovák autópálya matrica nélkül mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Budapestről Pozsonyba akartam menni. A Magyar matricám megvolt (éves) és nem számoltam azzal, hogy nem lehet a határ túloldalán rögtön lejönni (Mint régen röszkénél) Így elég sokat kellett mennem az első lehajtóig a szlovák pályán pozsony irányába. Rendőrök nem állítottak meg, de 1 fix kamerát láttam igaz nem tudom mit mért.


Hallottam olyat hogy nem küldenek magyar rendszámosnak csekket. Ez igaz? Ha igen mi várható?



2015. márc. 30. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor nem ment a kamera. Ha ment, akkor biztos, hogy büntetés lesz sajnos.
2015. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szlovákiában (még) nincs kamerás matricaellenőrzés. Ha nem állítottak meg, nem kapsz büntetést.


[link]

2015. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok,


Ma Miskolc felől mentem Kassára, és szépen sikerült is feltérnem az R4-re.

Nem láttam ellenőrző kamerákat, és nem is állított meg senki. Mire számítsak? Áll még az amit a korábbi kommentben írtatok? Ha nem állítottak meg nem lesz bünti?

2015. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tavasz tündér válasza:
Szia Én ugyan így jártam augusztus 22-én Zakopánéból jöttünk haza Miskolcra végig a Szlovák autópályán, az az érdekes, hogy sehol nem jelezte, hogy fizetős na mindegy hibáztunk tudom , hisz tudni illik, hogy autópályát nem lehet használni matrica nélkül nem mentegetőzni akarok így jártunk. A mai napig még nem kaptam büntetést, szólok ha megjön, az interneten néztem a tarifákat állítólag 500 EURO lesz, örülni fogok neki, bízok benne azért, hogy nem fog megjönni!!!
2015. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!