Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS! Pontosan hol található a...

SOS! Pontosan hol található a Suzuki Swift szivargyújtójához tartozó biztosíték?

Figyelt kérdés

Út közben vagyok és nagyon szükségem lenne a GPS navigációhoz tápra. Sajnos egy széthullott USB táp miatt zárlat keletkezett a szivargyújtó csatlakozóban és kiéghetett a biztosíték. A rádió működik.

Az autóm egy 2003-as Suzuki Swift.



2015. ápr. 1. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megnézném,hogy melyik van elpattanva...
2015. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A "CIG" lesz az:

[link]

2015. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem a régi Swiften a szivargyújtó és a rádió ugyanazon a biztosítékon volt, az újakat nem tudom.


Érdemes lenne megnézni az usb táp biztosítékát, a normálisabbjának az is van.

2015. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Sajnos nem sikerült megcsinálni, így kénytelen voltam navigáció nélkül megtenni az utat.


Nálam így néz az utastérben található biztosíték doboz:

[link]


A világosabb kék biztosíték helyén volt kiégve, ki is cseréltem, de továbbra sincs feszültség a szivargyújtóban. (Nem a széthullott USB adapterrel teszteltem.)

Ez az a biztosíték ami hozzá tartozik, jót cseréltem?

2015. ápr. 1. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 20 Amperest /sárgát/ erőltetném jobban,hiszen a szivargyújtó,és a hátsóablak-fűtés veszi fel a legnagyobb terhelést...
2015. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zebra3328 ***** válasza:
Nézd meg újra a 15 A-es biztosítékokat, ha mindegyik jó, akkor lehet, hogy valahol elolvadt egy vezeték. Vagy a cigaretta gyujtó belsejében van megégve az érintkező felület. (Van a motortérben egy 40 A-es főbiztosító is ami hiba lehet, de akkor több dolog nem működne.) Szerintem a cigaretta gyújtó érintkezői lesznek megégve.
2015. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!