Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault twingo 96 kozponti...

Renault twingo 96 kozponti injektoros motor tuning?

Figyelt kérdés
olyan ugyben erdeklodnek,hogy van e koztetek olyan aki mar probalkozott ennek az 55loeros vadallatnak kicsit tobb erot adni?Gondolok itt masik injektor,motorvezerlo csere ilyesmik?

2015. ápr. 1. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Áruld már el MINEK?!?!?Hogy ráköltsek több tízezret arra hogy esetleg legyen 60?!?!és ha lesz annyi akkor mi történt?mert hogy észre nem fogod venni az is biztos!
2015. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na szoval letisztazom,nem a szellemi fogyatekosok es a hozza nem ertok velemenyere vagyok kivancsi,egy 800kilos autonal a 10loero is szamit elhiheted baratom,itt a kerdes az volt hogy valaki probalkozott e mar hasonloval,nem az okoskodasra vagyok kivancsi hanem tapasztalatokra,koszonom
2015. ápr. 1. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam,itt az egyetlen értelmi fogyatékos az te vagy,amit a kérdésed tökéletesen bizonyít!Mert nem tudom mennyire beteg a lelke egy olyan embernek aki egy ilyen ősrégi 1,2es halálgyenge szívó motort akar tuningolni!Attól a plusz 10 lótól,(amit amúgy sosem fogsz tudni hozni belőle)meg gondolom az aszfaltot felszaggatná.........de ha ennyire tuningolni akarsz akkor fogyj le vagy 20-25 kilót....ez biztos működik meg még ingyen is van!
2015. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kisfiam:D meg 20-25kilo minusz?:D oriasi tehetseg vagy gratulalok...szval ha atiratom az ecu-t,kap egy nagyobb injectort,esetleg hengerenkenti injectoros hengerfejet,ne mond mar nekem,hogy nem lesz erezheto kulonbseg...tudod mi foglalkozunk dieselekkel is pl egy 134lovas alfa kozel 300lo-nal jar,nekem ne beszelj az okossagaidrol,van egy gyarilag 160lovas turbo benzines fiatom,abba kitudom elni magam,itt a lenyeg ismetelten az hogy valaki probalkozott e mar...vannak vele elkepzelesek mert ez a halalgyenge motor elarulom 10ezret leforog,es kategoriajaban talan talan meg eselyes is lehetne mivel az 1.9tdi 2es golf nem nagyon tud mit kezdeni vele,itt nem arrol van szo hogy az auto 250et fog menni,hanem hogy porgosseget kihasznalva tudjon produkalni kategorajaban egy becsuletes gyorsulast
2015. ápr. 2. 07:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Köss elé 2 lovat! :D Viccet félretéve, értelmét én se látom. Alig, vagy egyáltalán nem észrevehető lenne a különbség. Nekünk is van egy 206 1.1 54 ló, ezek a gyárilag gyengébb autók nem csípik annyira a hajtást.
2015. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kitöröteted a válaszaimat!?!?!?mekkora szánalom vagy.........meg sem lepődök amúgy,az utóbbi időben elég elszomorító lett ez az oldal,meft ha a kérdező nem azt a választ kapja amire számít vagy olvasni akar,akkor rögtön jön az,hogy a válaszoló egy hozzá nem értő köc sög,meg egy bunkó stb stb.....de töröltessed ezt is ha erre tudsz elcsöppenni.......
2015. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazabol ezt az egeszet torolnem,mert olyanszinten szetkurtad az idegrendszerem hogy normalis kulturalt valaszt nem tudtam volna mar irni,inkabb nem vitazok veled mert csak magamat idegesitem fel...azert lett ilyen szar ez az oldal mert hozzad hasonloan kerdesre kerdessel valaszolnak,es nem segitseget irnak mint ahogy te sem...minden bizonnyal sok hozzad hasonlo van aki nem allna neki ennek a dolognak...ezt ratok bizom en viszont kivancsi vagyok mit lehet kihozni a kevesbol is,az meg hogy fikazodsz a torolt kommentekbe,hogy szar meg osregi,nemtudom neked milyen autod van,vagy milyen anyagi korulmenyekkel rendelkezel,nem is erdekel...de nem szep dolog fikazni mas tulajdonat,Igen en kezdtem hogy azt irtam hogy szellemi fogyatekos,mert mar nagyon unalmas ez a sok fellegekben jaro ember aki a segitseg helyett csak oltogatni tud masokat,nem is ertem ha 0 segito szandekod van minek irsz be egyaltalan,innen latszodik hogy ott rohadsz egesz nap a szamitogep elott es nincs mas dolgod mint bongeszni az oldalt hogy kiknek szolhatsz be...sajnos az internet kozenk all igy konnyen lehet pofazni barkinek is...de egy ilyen szemelyes megnyilvanulas utan azert lerugdosnam az illeto fejet...Mindegy en befejeztem veled a beszelgetest Szevasz
2015. ápr. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!