Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 (2002-2008) jó választ...

Mazda 6 (2002-2008) jó választás? Benzin vagy dizel? Vagy van ebben az árkategóriában megbizhatóbb autó is?

Figyelt kérdés
2.0 dizel, vagy 1.8 benzines. -t szeretnék vásárolni, minimum 2004es gyártásút. melyik lenne jobb választás, és miért? évi kb 15-20ezer km-t megyek. esetleg ha más autót ajánlotok akkor miért azt?

2015. ápr. 1. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó autó az tény. Amikor én autót (2013) kerestem, számításba jött a mazda 6 is, de....egy 2007-es mazda 6, akkor két misi fölött volt bőven, sőt. Kicsit dárágnak éreztem.
2015. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
végül milyen autó mellett döntöttél?
2015. ápr. 1. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

citroent vettem.

Tudom, jön majd a szar francia, stb....de eddig egy vasat nem kellett rákölteni, és semmi meghibásodás nem volt.

És kb 1 millióval vettem olcsóbban, mint pl a mazdát, avagy Octaviát.

2015. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó választás a Mazda6. Megbízható, ebben az árkategóriában inkább csak hasonlóan megbízhatóak vannak. De attól is függ, mit jelent a hasonló árkategória. 2004-es évjáratúak vannak 800 ezertől 1.5 millió forintig, ez azt jelenti, hogy a 800 ezresek már-már hulladék állapotúak, az 1.5 milliósok pedig szinte gyári állapotú, keveset futottak. 1.1 - 1.2 millióért már talán lehet kapni ideálisan megfelelő állapotút. Akkor ezek még a 2004-es évjáratúak, a fiatalabbak még drágábbak, 2007-esek vannak 2.3 - 2.4 millióért. A nagyon megkímélt, valóban kevés kilométeresek még ennél is sokkal drágábbak lehetnek. Olyan 1 millió környékén, vagy az alatt felejtős a Mazda6.
2015. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!