Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet simsonra hőmérőt...

Hogy lehet simsonra hőmérőt szerelni?

Figyelt kérdés
Tehát... Van egy simson s51-es motorom. Azt hallottam hogy etz hőmérő óráját rá lehet faragni meg hogy a simsonokon gyárilag nem volt. És ha rá lehet faragni akkor olyat hol lehet venni? Ledes kijelzővel meg nem szeretném elcsúfítani. Vagy ha gyárilag van akkor olyat hol lehet venni?

2015. ápr. 2. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
20 éve simsonozok..-de hogy egy hőmérőnek mi értelme van,arra nemsikerült rájönnöm..Segíts.
2015. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Azt hallottam hogy etz hőmérő óráját rá lehet faragni..."

Az ETZ-ken nem volt hőmérő. Az MTZ traktorokon volt gáznyomásos hőmérő, azt lehet ráműteni, ha mindenáron erre vágysz. Megveszed a hőmérőt, lehetőleg működőképeset (ha szakadt a szál vagy sérült a patron, nem az és nem is javítható), a patront beerőlködöd oda, ahová szeretnéd, az órát meg elhelyezed valahol, ahol látod is. Bővebben itt olvashatod:

[link]

2015. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ második!
2015. ápr. 2. 22:05
 4/4 joco5582 ***** válasza:

Sok évvel ezelőtt írtam a cikket de ha kell segítek. Akkor még digitális fényképező nagy luxus volt 😃

Most van egy NPeti féle digitális. Szivesen eladnám valakinek aki pont ilyet szeretne.

Remélem segítettem

2015. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!