Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért veszik meg sokan a...

Miért veszik meg sokan a 3-5-7-es BMW-ket nagy motorral mikor szegényeknek még ételre is alig futja és tankolni sem tudják?

Figyelt kérdés
sokan vesznek valami lepra 530i-t és azt hiszik magukról,hogy menők.Szervízelni meg tankolni már alig tudják még úgy is hogy szülőknél laknak.Szerintem ez nagyon gáz.
2015. ápr. 4. 13:23
1 2
 1/13 SándorÚr ***** válasza:
78%
Igen ez így gáz, azért veszik mert azt hiszik így menők. Általában ezek ez emberek agresszívak az utakon, mert ha van pénzük benzinre megakarják mutatni ki a király a város útjain. Nekem iegy 15 BMW-m van de kifogástalan állapotú, és én nagyon rendesen viselkedem az utakon :-)
2015. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szántóvető ***** válasza:
100%
egy 530 tényleg menő,valószínűleg gazdag a tulaja.ha neked lenne ilyen akkor 5-ből 4-en ugyanezt tartanák rólad.még mindig státusszimbólum egy jobbacska bmw.azt meg senki nem tudja hogy hány ezresért tankolod alkalmanként :)
2015. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Ahányszor betérek ide ebéd után ,mindig van egy ilyen tipikus kérdés. Érdekes téma.

Teljesen igaza van a kérdezőnek, de ugyanígy menőnek képzeli magát az összes Audi, Merdzsó, Passat, Peugeot, Alfa Romeo, Honda és bármi más tutaj, azaz bocs, tulaj is, 1.8 motortól fölfelé, még a dízelmotorosok is, mert ha azoknak nyomják, nem igaz, hogy akkor is ugyanannyit fogyaszt, mint ha nem nyomnák neki, ezt csak az tudja, akinek volt is már dízele és igazat is mond. Még külön menőség, amikor kijár dolgozni vendégmunkásnak, ott vesz egy menős autót, amivel vagánykodik ha hazamegy, de odakint meg buszozik. Megvallom, én is egy ilyen nyamvadt menő vagyok, 2 literes turbo motorral. Aztamindenit, de menő vagyok! Huh, teljesen felszökött az adrenalinom!

2015. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, ha vélemény kell a bömösökről ugassuk le mindet. Ígyvan. Szeretlek Magyarország :)

Irigység, vagy mi az istenfasza ugat belőletek ilyenkor amúgy? :D

2015. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha Ladával járnának, a szegények már bőségesen kajálnának, és nem is szegények, hanem gazdagok lennének, és venének ők is 530i-t, aztán ez egy ilyen végtelen körforgás lenne.
2015. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Bezzeg ha Ladával járnának, a szegények már bőségesen kajálnának"


Azért egy Ladával sem nagy megerőltetés megetetni ugyanazt a mennyiségű benzint, amit egy 525i megeszik :D


"Megvallom, én is egy ilyen nyamvadt menő vagyok, 2 literes turbo motorral. Aztamindenit, de menő vagyok! Huh, teljesen felszökött az adrenalinom!"


Én még g3c|menőbb vagyok a 2.8 twin-turbóval. Igaz 6 éve csak szűraz zsömlén és smack levesen élek, de akkor is!! Menőnek lenni jaúú. Mostanság arra gyűjtök, hogy tudjak tankolni 5000-éert és mehessek jampiskodni a tokodi búcsúba :D


</OFF>


Az emberek sokszor többek szeretnének lenni, mint amik. Ezt az érzést legkönnyebben egy ilyen néhai "luxusautóval" lehet elérni a legkönnyebben. Lehet fikázni a márkát, de ez is azt példázza, hogy a BMW ( és társai ) még mindig egyfajta státusszimbólumként működnek. Vesz a szomszéd egy SX-4-et? Észre sem veszi senki. De ha ugyanannyiból vegy az öregecske, de pofás köntösbe csomagolt hulladék 530i-t, akkor már téma lesz az új autó. Mert az BMW.. :)

2015. ápr. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá hogy egy öreg BMW jobban is néz ki mint egy sx4 és műszaki szempontból is sokkal érdekesebb. Nekem 20 éves mergám van és lehúzodnak az autópályán előtte pedig nem egy versenyautó míg a kis fityóm elől nem akar kitérni senki. Pedig másfélszer olyan erős mint a merci és majdnem fele annyi a tömege.
2015. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jobban néz ki. Azokkal nincs is gond, akik úgy vesznek ilyen autót, hogy fenn is tudják tartani a kérdés nem ezekre a felhasználókra vonatkozott. :D
2015. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
csak azt tudnám honann tudod megállpítani egy ismeretlen BMw-sről hogy nincs pénze enni... ekkora baromságot... szerintem ezek a kérdések gázak, de tényleg... és ha a szüleinél lakik? Mi van akkor? Kötelető hogy mindenkinek fóbiája legyen a szüleitől vagy mi? Vagy inkább az a menő, elköltözni amint lehet, mert akkor hú de önálló vagy? és fizetsz egy albérletet külön, vagy veszel egy lakást amibe egyedül élsz, a szüleid meg fenntartják az üres családi házat?
2015. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kedves utolsó..ki beszélt itt ismeretlenről? ismertségi körömről is beszélhetünk akár.Akikről tudom,hogy hogy élnek...De ha nem csak ismerősről beszélünk már akkor is mikor megállok a kúton és 2000FT ért tankolnak a bmw be már fura...
2015. ápr. 6. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!