Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendben lesz e így a kárrendez...

Rendben lesz e így a kárrendezés kötelezőre? Sosem volt még ilyen gondom, így nem tudom mi a menete.

Figyelt kérdés

Nővérem vezette a kocsit. Belémentek, az okozó elismerte a felelősséget. Ellenben az én kötvényszámomat nem tudta kitölteni a betétlapon mert nem volt nála, engem pedig nem tudott elérni. Az okozó minden adata jól kivan töltve. Lehet e gond?


10 éves Corsám van, kalapálják vagy cserélik az elemeket?


2015. ápr. 4. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát írd be a saját példányodba. Ugye az eredeti van nálad?


Egyébként a károkozó adatai a fontosabbak, hiszen az ő biztosítója fogja rendezni a károdat. Neked is oda kell menned.


Ott majd úgyis kitöltetnek egy másik kárbejelentőt, arra aztán már mindent ráírhatsz, rajzolnod is kell megint egyet.


A legtöbb esetben a biztosító felajánl egy összeget, amit ha elfogadsz, akkor te döntöd el, hogy kivel és hogyan javíttatod meg az autót, vagy elteszed a pénzt és hagyod törötten.


Van olyan lehetőség is - bár azt hiszem öreg autóknál nem alkalmazzák - hogy a biztosítóval szerződésben álló szervizbe viszed javíttatni az autót. Ilyenkor nem kapsz pénzt, a biztosító közvetlenül a szervizzel számol el.

2015. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!