Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo lanos 1.6 16v 1998-as...

Daewoo lanos 1.6 16v 1998-as évjátrat 5 ajtós lépcsőshátú alig gyorsul nagyon sokat eszik és néha nagy durranás van a légszűrőben és néha a kipufogóból hallom ugyanezt mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hőgomba cserélve lamdaszonda cserélve termosztát cserélve (vezérlés szíj feszítő görgők vízpumpa) cserélve alapjárati motor cserélve feltanítva az autónak gyújtótrafó cserélve gyújtókábelek cserélve gyertyák cserélve szelepfedél tömítés is cserélve lett kompresszió 12 Bar mind a 4 hengerbe ez is be lett méretve motordiagnosztikán járt az autó nem is egyszer a lamdaszondát jelezte ki is cseréltem nem ír semmi problémát de benzinszag jön a kipufogóból és egy henger nem jár nem értem mi lehet a baj ha valaki tudja nagyon megköszönném ha segítene tippeket elfogadok bármi jól jön ha valami fontos információt nem írtam volna le akkor szóljatok és már mondom is az esetleges elírásokért bocsánat és köszönöm előre is

2015. ápr. 4. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a mezei szerelők fel is adták itt a harcot.

Szívócső nyomásérzékelő valós adatot mér? Beszívott levegő hőmérséklet reális?

Borsos óradíjjal, de Pesten tudok neked egy profit ajánlani. Hova valósi vagy?

2015. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tököli vagyok és igen az itteniek már feladták és a kezüket is feltették hogy nem tudják...
2015. ápr. 7. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
PÜ ment.
2015. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm elolvastam és válaszoltam :)
2015. ápr. 8. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!