Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen, mennyire megbízható...

Milyen, mennyire megbízható teherautó az Avia D75/D90?

Figyelt kérdés

Belföldön és külföldön egyaránt használnám. Tudom, vannak jobb márkák, de sajnos csak ennyit tudok rá szánni. 10 - 13 évesben gondolkozom. Fogyasztás, megbízhatóság, alkatrész ellátás/ár ami érdekel elsősorban. 7,5 tonnást vennék, de a 9 tonnás is szóba jöhet.


Kérem, csak olyanok válaszoljanak, akiknek valóban van tapasztalata.


Köszönöm szépen.



2015. ápr. 6. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár sosem Aviaztam, de szerintem felejtős. Nem véletlenül nem használja, szinte senki. Szerintem próbálj meg hozzádobni egy kicsit, vagy lízingelni vagy akármi és nézz egy normális autót.
2015. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=hITUqSKZwEc


Ennyit tudok segíteni, mert 3,5t felettit még nem vezettem.Avia sofőr válaszára szerintem ne számíts, nem sok van belőle.Egyébként nem lehet annyira megbízhatatlan, egy kőegyszerű injektoros dízel van benne.

2015. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hoppá, véletlenül mást linkeltem be, bocsi :D

[link]

2015. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém mindkettőhöz.Főleg a 7,5-sal jártam,2 évig.Hűtős felépítménnyel állandó túlsúllyal(értsd.:45-50 mázsa) városban bekérte a 15-16 litert,igaz a hűtő mindig ment,5 fokon.Kényelmes,megbízható volt,szerettem.Egyszer a váltórudazatom tört el az Árpád-hídon,elvontattuk,majd Zsiguli kormánygömbfejből hegesztettünk rá egy újat.Hogy külföldön mennyire állja meg a helyét? Hát,keveset láttam belőle nemzetközibe!
2015. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2015. jún. 7. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!