Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Audi...

Sandorka25 kérdése:

Mi a véleményetek az Audi rendőrautóról?

Figyelt kérdés

[link]

[link] 0

[link]

[link]

[link]


Nekem tetszenek az Audi rendőrautók. Nektek is tetszenek ?



2015. ápr. 6. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is, és mivel ezek már erősebbek a régieknél remélem, hogy sok gyökeret kapnak el az utakon.
2015. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
92%
szerintem is szépek,bár a régi szériás TT az nem jön be,az új már mindjárt jobban fest
2015. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a gyorsabb rendőrautóktól nem fognak több gonosztevőt elkapni, hiszen ez az ország eddig sem az autós üldözéseiről volt híres.

Nekem szintén tetszenek, remélem a rend tisztes őrei valami továbbképzésen is részt vesznek, mert ezeket már vezetni is tudni kell vagyis kellene.

Másik, hogy már így is nagyon sokat tapasztalom, hogy vagánykodnak, helyi sheriff-nek hiszik magukat, és attól félek, hogy ezek az autók csak rásegítenek majd erre az "életérzésre". De ne nekem legyen igazam!

2015. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
87%

Gyönyörű autók, mint általában az összes Audi.


Lehet hülyének fogtok gondolni, de én úgy gondolom, hogy az lenne a normális, hogy a bűnüldöző szerveknek dukálna, hogy tekintélyt parancsoló normális autókkal közlekedjenek. (Na meg normális fizetés is, de ez nem ide vág)


Bár csak a filmekből indulok ki, mert sosem jártam ott.

Viszont Amerikában a rendőrség és az FBI elég komoly járgányokkal jár, feltételezem, hogy nem túlozzák el annyira ezt a dolgot a mozivásznon, azaz van némi realitás alapja.

2015. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Persze, nagyon szépek, de minthogy örülnének az emberek, nem, inkább szidunk mindent, hogy merészelték már hogy rendes autót vegyenek...
2015. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Szépek.
2015. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!