Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accord jó első autónak?

Honda Accord jó első autónak?

Figyelt kérdés
1.000.000 forintom van az autóra, mindenképp benzinest szeretnék.
2015. ápr. 7. 11:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Elnézést még annyit kifelejtettem hogy alkatrészárak mennyire olcsók hozzá illetve melyik motorral érdemes venni?

Köszi előre is a válaszokat!

2015. ápr. 7. 11:44
 2/6 schocko ***** válasza:
Kisebb nem jó?...tényleg nem értem miért kell első autónak egy Accord méretű autót venni...vegyél Civicet...
2015. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kell ekkora mert sokszor négyen megyünk sok cuccal így és ebben kényelmesen el lehet férni.

Az elmúlt 3 évben mióta megvan a jogsim apám 1.4-es G Astráját használtam ami nagyon kicsi és nem is megy 4 emberrel szinte.

2015. ápr. 7. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó persze, megbizható nagy autó, az pedig mindegy hogy első vagy tizedik autód szerintem.
2015. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem első autóm egy Alfa 156 volt a magam 4,5 méterével. Semmi gondom nem volt vele a mérete miatt, meg kell szokni. A városban csalinkáztam vele egy napot, leparkolgattam, betornáztam a kocsit kicsi, szűk helyekre, bementem vele a szupermarketek parkolóiba, beálltam vele, betolattam vel, kiáltam és mentem tovább, 1 nap alatt megszoktam. Mondjuk ez csak ilyen bohóckodás volt mert okan azt mondták hogy nagy kocsi, nem fogok tudni közlekedni vele friss jogsival, totál hülyeség volt mert bárhova betornáztam a kocsit anélkül hogy a másikat meghúztam volna vagy összetörtem volna.
2015. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*maga (nem magam)
2015. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!