Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket választanátok...

Ti melyiket választanátok első autónak?

Figyelt kérdés

Zalaegerszegről Bécsbe fogok naponta kijárni dolgozni így szükségem van egy autóra.

32 éves férfi vagyok 14 éve tettem le a B jogsit és utána teherkocsira,10 évig kamionoztam,de most találtam egy jobb munkahelyet igaz külföldön és szükségem lenne egy autóra aminek a vétel árára 2.5 misit tudok szánni.

Ezeket a típusokat néztem

Audi A6 2.0 TDI (2006-2007)

Honda Accord 2.2 CTDI (2006-2007)


Személy szerint nekem a Honda jobban tetszik, de sok ismerősöm azt mondja hogy csak németet szabad venni,ezért is nézelődök az audik között is .Mert aránylag még az is tetszetős számomra. De az accord csábítóbb számomra ,csak hát elijesztettek tőle mert az ismerőseim elmondásai szerint a japán autókhoz vagyonba kerülnek az alkatrészek és nem annyira megbízhatók mint a német autók.A személy autókhoz nem nagyon értek már mint a márkákhoz.

Szóval így elbizonytalanodtam!

Ti szerintetek melyik a megbízhatóbb?

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. jún. 1. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

mert az audi arról híres, hogy gombokért találsz alkatrészt mi? főleg egy dízelhez...


accord...

2014. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az accordot nézném...esetleg Mazda6?
2014. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vizéli László ***** válasza:
Azt vedd amelyik jobban tetszik. Bármelyik elromlik egy vagyont kell rá költened. De én is az Accord mellett döntenék.
2014. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!