Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma már miért nem döngetik az...

Ma már miért nem döngetik az emberek úgy a zenét a kocsikban?

Figyelt kérdés
Pár éve még 20-40-ig így járt minden 5-6. ember. Teljesen jó hangulata volt a városnak így.
2015. ápr. 8. 16:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval adott egy jó alaphangulatot a városnak, mikor kinéztél a fagyizóból, vagy elment melletted egy ilyen. Érezted, hogy élnek az emberek és jó kedvük van.
2015. ápr. 8. 16:55
 2/9 anonim válasza:

Ez jó kérdés.. Én is gondolkoztam rajta, végül arra jutottam, hogy manapság nincs menő zene, amivel érdemes pávázni.

Egy ideje már én is az örökérvényű Mozartot hallgatom... csendben.

2015. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm, én ezt másképpen látom. Félkegyelmű hülyék bömböltetik a kocsiban a zenét. Azok, akik nem indexelnek, erőszakosan előznek, leszarnak mindenki mást.

Kulturált embernek is lehet jó minőségű berendezése a kocsiban, de ő halkan működteti.

Én nem érzem azt az életérzést, amit te felvázolsz. A vidámság kell, a mosolygó emberek másokat is felvidítanak.

Az ostoba parasztok nem.

Mellesleg szabályba is ütközik, mert az indokolatlan zavarás nem kívánatos a közlekedésben. Elvonja a figyelmet.

2015. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mikor megjelent ez a szám sétáltam a városon át és egy gyerek verette neki keményen. Körözött a városban és 3x ment el mellettem úgy fél óra alatt. :D


https://www.youtube.com/watch?v=wibmlcBld8E

2015. ápr. 8. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizonyára mindenki nagyon élvezte. :-(
2015. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak nevetek ezeken.Amugy nagyon nem szimpatikus amikor valaki ezt csinálja.Tipikus hüjegyerek friss jogsival aki meg akarja mutatni a világnak milyen nagymenő.
2015. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenki vissza van húzódva, nem olyan közvetlenek az emberek már mint régen :/
2015. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A világ, főleg az ország még nyögi a válság terheit, és a polgárok is.

Kinek van itt pénze kocsikázni, meg vigyorogni, mikor szól a cocojumbo??

2015. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bömböltetik ma is a hülyegyerekek. Csak egyre kevesebbnek van pénze nagyfelnis, nagyzenés Golfra vagy Civicre (valamiért mifelénk ez volt a két leggyakoribb idiótaautó) és arra, hogy cél nélkül körözgessen vele a városban, feleslegesen elfüstölve a benzint/gázolajat.
2015. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!