Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utángyártott Opel dísztárcsákr...

Gódor Róbert kérdése:

Utángyártott Opel dísztárcsákról valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen tapasztalat érdekel? Dísztárcsa ügyben külső alapján döntünk minden esetben. Az anyagminőség között nem tudom milyen különbségek vannak, bár rendes, gyárit én még elveszteni nem láttam. Mindenféle akármilyenek közül jött már forgalomban menet közben az autóm oldalának is egy, mikor levált egy kocsiról. De amúgy is ajánlatos ezeket gyorskötözővel rögzíteni, mert sokan lopják. Volt osztálytársaméról lelopták az összeset egyik éjszaka. De maguktól is nagyon-nagyon könnyen leesnek, elég egy kicsi úthiba.
2015. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ilyesmire, de legjobban hogy mennyire esnek le könnyen és mennyire stimmelnek a kerékhez
2015. ápr. 9. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is gyári van és valóban még soha nem esett le. Levételkor is elég erősen meg kell rántani hogy lejöjjön. A gyorskötöző a tolvajok ellen nem sokat ér. Elég egy csípőfogó a zsebben, amivel hangtalanul egy másodperc alatt már meg is van oldva a levehetővé tétel.

Utángyártottat még nem használtam.

2015. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!