Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Honda cbr 600 f2-es...

0zaki kérdése:

Van egy Honda cbr 600 f2-es motorkerékpárom 98 lóerővel. Le lehet e folytani 48-lóerőre? Kérek szépen mindenkit, hogy ha tud olyan helyet ahol le lehet folytani irja le arról a helyről az információkat. Köszönöm előre is -Robi.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szervusz Robi! Miért szeretnéd lefojtani szegénykét? Kell az a 98 Le oda,hidd el! Ha esetleg csak A2-jogsid van,ahhoz meg nem lesz jó,mert ott kitétel,hogy max.olyan motort vezethetsz vele,amit a kétszeres teljesítményből fojtottak vissza,tehát max.96 Le(70kw)-ből.
2015. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a motor családtag de A2-es jogsim van, pémzem nincs, hogy vegyek másat és el adni nem szeretném, mert rengeteget költöttem reá.
2015. ápr. 9. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor marad az ésszel kockáztatás,sunnyogás.Jobb ötletem sajna nincs.Viszont 2 éves A2-vel leteheted a korlátlan A-t...
2015. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sztem is tedd le az A kaegóriát, ha 2 éve megvan az A2 akkor nem kell kreszvizsga csak rutin és forgalmi, mivel van saját motorod beviszed és azzal vezetsz, így kb 50ezerből megúszod, vagy még annyi se, érdeklődd meg az autós sulinál.
2015. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!