Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CD70 Navi magyarosítás, mégis...

CD70 Navi magyarosítás, mégis hol találok ingyen rá?

Figyelt kérdés

Opel Vectra C-ről volna szó,amiben gyári CD70 van.

Szeretném magyarosítani,minimum a menürendszert,mivel sajnos nem tudok sem angolul,sem más nyelven igazán.(Értsd: 45éves vagyok,nem tanultam más nyelven)


Azt tudom,hogy lehet pénzért 15-20ezer forintért magyarosítani teljesen,de nem rétem,hogy ők mégis honnan szereznek teljesen magyar beszédet,menüt. Ők írják át,programozzák?


Vagy esetleg rálehet tenni más szoftvert ere a CD70 navira? Pl Sygic stb.

Köszi előre is!


2015. ápr. 9. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet rá tenni mást, csak a saját szoftverével működik.

Nekem egy H Astrában van CD70Navi fejegységem + CID kijelzőm, szintén gyárilag.


Kétféle magyarítás van forgalomban. Mind a kettőt ügyes, sok szabadidővel rendelkező programozás iránt érdeklődő emberek írták. Az egyik egy Google fordítóval összeollózótt változat. Ezt csak hallomásból ismerem, konkrétan nem volt hozzá szerencsém. De állítólag nem mindig tökéletes a fordítás a menüben kiírt szövegeken és a hang is nagyon gépies.

A másik változat a tulajdonképpen "félhivatalos" verzió, melyet a Carminat csapata készített. Nekem is ez van feltöltve az autómra, egész jól használható. Nekem pár éve 10.000Ft-ért töltötték fel Budapest XIX. kerületében. Nem olcsó, mert tulajdonképpen fizikailag nem kapsz érte semmit, még egy CD-t sem, helyben töltik fel a fejegységre a magyar nyelvet. (Nyilván azért nem adnak CD-t mert akkor bárki bármikor bárkinek az autójára feltölthetné, amivel a saját üzletüket rontanák.) Viszont ha úgy vesszük, ezt csak egyetlen egyszer kell kifizetni és onnantól van magyar menüd és magyarul is hangzanak el a hangutasítások. Nekem ennyit megért.

Előtte én is keresgéltem e neten. Hivatalos gyári magyarítás a GM részéről nem készült. Különböző fákjlmegosztó oldalakon sem találtam nagyon semmit erről.

2015. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi hogy megosztottad a tapasztalatod, én is jó ideje keresgéleg neten,ezek szerint felesleges.


Ja, és ha pl egy hirdetésben lévő emberke "árulja" a szoftvert, akkor tőle érdemes venni?

2015. ápr. 9. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ott is csak annyi van, hogy a helyszínen feltölti neked. Meg kérdés, hogy carminat-os változat van-e meg neki, vagy valami más.

Én innen vettem: [link]

De először én is apróhirdetési oldalon akadtam rájuk. Persze nem reklámozni akarom, mert lehet hogy kapsz máshol is jót.

2015. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszi a választ! Ment az értékelés.
2015. ápr. 10. 13:59
 5/11 dnsneo válasza:
Szia ha gondolod tudok adni hozzá navigáció magyarosító szoftver frissítést ha még aktuális. Utána annak töltod fel akinek akarod.
2017. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
dnsreo: engem érdekelne, küldtem privát üzenetet, várom válaszod! Köszi!
2017. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is, még reggel! :)
2017. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dnsneo válasza:
Írtam nektek.
2017. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dnsneo válasza:
Azért azzal legyen már mindenki tisztában hogy ez nem ingyen történik.
2017. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Engem érdekel ha fizetni kell érte akkor is!!!!
2017. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!