Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Am6-os blokk tuning?

Am6-os blokk tuning?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bagóért hozzájutottam egy Peugeot Xp 50-es kis Sm-hez benne a kis am6-os blokkal. Mivel előtte volt már egy két Simsonon és ott is bennem volt a tuningolhatnék igy a kis am6-os blokk sem maradhat ki a mókából. Nos a következő a kérdés, hogy ezeknél a blokkoknál mit kell tuningolni ? Gondolom első körben köbcenti növelés ( oda egy 70-est hengert szántam ). Ezeknél a blokkoknál kell maratni a blokk felet vagy rá megy alakítás nélkül a nagyobb henger is ? Itt a gyári főtengely mennyire megbízható, mennyire birja a tuningot? Gondolom egy nagyobb hengerhez nagyobb karbi is szorul. Kuplungot szokás cserélni vagy az is gyári megteszi? Apropó, ezeken a kipufogó gyárilag milyen? Oké, oké rezonátor az is de milyen? Sok videóban, képen látom a sima alul futó rezonátort is , ez jobb lenne ? Esetleg valami alkatrész márkákat tudnátok ajánlani hozzá.(henger és egyéb alkatrészekhez) Köszönöm szépen a válaszokat!



#tuning #Peugeot #70 #XP #peugeot xp
2015. ápr. 9. 22:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az kimaradt, hogy ezek mennyire tartósak? Mert ódákat szoktak mondani róla hogy mindent kibir még a tuning is, ez igaz?
2015. ápr. 9. 23:12
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyobb henger,karbi,esetleg membrán(vforce3), kipufogó is sokat dob, hengerfej módosítás ami viszonylag olcsó, főtengelyt könnyitettet,ha ezt mindet megcsinálod normális cuccokkal, 130 lesz a vége kb! de én áttételezném még lejjebb hogy csak 100 at menjen pl de jobban gyorsuljon! bár azt enduro/crossnál szokás de én ugyis azt csinálnám vele ui:hengert szerintem 80 ast tegyél rá az jobban megéri egy 5felömlőset
2015. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát bírja a tuniongot, attól függ milyen mértékben tuningolod, és használod. tényleg strapabírók, de ha nagyon megtuningolod, akkorsem fog szétmenni, feltéve!! ha cseréled sűrűbben a csapágyakat tűgorgoket és persza a dugót,gyűrűt! de amit leírtam sok pénz lesz!
2015. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Árba mennyibe lenne? 100-150?
2015. ápr. 10. 11:06
 5/7 Dr3ddy3 válasza:
Én idáig egy 70 es hengerszettet, 21 es dellorto karbit és egy lamella szettet vettem és idáig 100 e ft és még nincs benne főtengely se csapágyak se szimeringek kicserélve olyan 140 150 körül álsz majd meg.
2016. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dr3ddy3 válasza:
Kipufogó 40 e ft tól felfele a v rezó az olcsóbb.
2016. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Heigli Krisztián válasza:
Nekem motorhispania furiam van,én is sokat gondolkodtam rajt, hogy tuningoljam vettem rá 70 vas hengert és erezhetően jobban húz de ha hengert veszel mindenképpen 1 gyűrűs dugattyúval vedd azzal sokkal jobb a gyorsulás. A kipufogót kibeleztem nem kell rá tuning kipufogó ha normálisan kiheréled a kipufogót nagyon fog menni úgy is. Nekem az alap karbi van rajt de így is nagyon gyors a gázreakcio.
2016. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!