Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift tuninngolás? Egy...

Suzuki Swift tuninngolás? Egy hozzá értő tapasztalt ember, ha lehet.

Figyelt kérdés

Sziasztok, Van egy 1.3-as 2001-es évjáratú Suzuki Swift GC-m,jövő február-március körül szeretném átalakitani egy kicsit jobb kocsivá,tudom messze van még de mire sor kerül rá felkészült szeretnék lenni hogy mielőbb be tudjam szerezni a cuccokat és összedobatni.

kb 750-1'000,000- ig akarok rá költeni,az érdekelne hogy hol juthatok hozzá alkatrészekhez,és kivel( vagy hol ) tudnám össze rakatni. Nem feltétlenül egy rohadt ütős versenyautó kell.Nem kell turbó nitro meg ilyenek,csak egy kis formásabb erősebb járgány.

(karosszéria elemek,jó minőségű fékek,lengéscsillapítók,futómű,kipufogó rendszer,felnik,gumik)

Nem nagyon értek az autókhoz én csak tanácsot kérek,hogyan is kezdjek hozzá.

A Válaszokat előre is köszi.


2015. ápr. 10. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Könyörgöm, ennyi pénzből kapsz egy normálisabb autót...
2015. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a normálisabb autó,ezt akarom felújítgatni,tuninngolni.Amúgy meg a Suzuki sok értelemben sokkal jobb mint a többi.
2015. ápr. 10. 17:38
 3/20 anonim ***** válasza:
48%

400E FT ot érő kocsira rákölteni 1misit? :D

no comment

2015. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már h mennyit ér egy Suzuki,normális ember írjon aki ért is hozzá...
2015. ápr. 10. 17:46
 5/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen 1.9 tádé racer boy, és alapvetően a Swiftet egy jó autónak tartom, arra hogy kisebb távokon el lecengéljen vele az ember. Kis fogyasztás, olcsó fenntarthatóság. De ha te egy Swiftre 750e-1milliót rá akarsz költeni, akkor egyszerűen csak annyit tudok mondani hogy nagyon hülye vagy...
2015. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Normális válaszokon mi nem érthető?
2015. ápr. 10. 17:54
 7/20 anonim ***** válasza:
Ezt nekünk kéne kérdezni tőled, hogy mi nem érthető, a normális válaszainkon?!
2015. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ilyesmi tuningra gondolok,Külsőleg

[link]

2015. ápr. 10. 17:57
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem is Swiftem van és itt egy normális válasz.


www.ssgti.uw.hu

2015. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#7. Nem normális a válaszotok ugyanis nem arra feleltek amit kérdeztem,csak a beszólás megy a Suzukiról.Nem azt kérdeztem hogy költsek e rá ennyit vagy ne,meg nem azt hogy megéri-e.
2015. ápr. 10. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!