Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja azt a simson...

Miért csinálja azt a simson s51-em hogy nincs szikra de néha néha van egy kicsi?

Figyelt kérdés
Trafó, gyertya, pipa, gyertyakábel, gyujtotekercs, kondi új + átt lett vezetékelve a tekercstől a gyujtáskapcsolóig.

2015. ápr. 11. 14:25
 1/8 petizacc ***** válasza:
Az utángyártott alkatrészek minőségéből kiindulva nem lennék meglepődve, ha az új is hibás lenne.
2015. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mi okkozza hogy egyszer van egyszer nincs?
2015. ápr. 11. 15:44
 3/8 joco5582 ***** válasza:

Én kiiktatnám a gyújtás kapcsolót is. Egy hibás kapcsoló, testelő vezeték pont ugyanezt produkálja.

Remélem segítettem

2015. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm es tudnál segíteni hogy melyik vezetéket kell melyikkel összekötni?
2015. ápr. 12. 15:20
 5/8 joco5582 ***** válasza:

#1: Szia persze

[link]

Lényegében a kalapács vezetékét összekötöd a gyujtástrafóval.

Tehát 2 es vezetéket az 1essel. Ha pedig le akarod állítani, ezt a vezetéket érintsd/ kapcsold a vázhoz. Un testeld.

A színében nem tudok segíteni, mert ha nem gyári a kábelkorbács akkor biztos hogy el fog térni.

2015. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kiprobáltam de nem jo
2015. ápr. 13. 15:40
 7/8 joco5582 ***** válasza:

Van otthon multiméter? Tudna esetleg valaki segíteni kimérni az alkatrészeket?

Elég jól meg lehet állapítani, hogy minden oké-e függetlenül attól, hogy új vagy régi.

2015. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerzek egy multimétert és megpróbálom!
2015. ápr. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!