Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Rs50 vásárlás elött....

Mocis99 kérdése:

Aprilia Rs50 vásárlás elött. Melyik évjáratból valót válasszak? Km-állás számít?

Figyelt kérdés
Rs50-ből melyik évjárat a legmegbizhatóbb? Volt e valami nagy újítás a gyártási évek alatt? 50ccm van Power szelep?

2015. ápr. 12. 15:13
 1/8 szerencses85 ***** válasza:
Az Aprilia RS4 50-ben van más blokk, mint a régebbiekben, az annál régebbiekben pedig mindben ugyan az, tehát nincs minőségi különbség. Power szelep nincsen benne. Ha lehet, értelemszerűen kevesebbet futott, újabb évjáratút vegyél.
2015. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. ápr. 13. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
km-t én nem nézném mert ez alapesetben úgy van, hogyha megveszel egy ilyen motort, akkor új henger, dugattyú, csapágyak, hajtókar, főtengely, szimeringek, olajok lecserélése, légszűrő, lánc, lánckerekek, fékbetétek. Legalábbis én mikor motort vettem, akkor ezeket cseréltem egyből rajta. Onnan kezdve "új" motorom volt
2015. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És körülbelül ezek az alkatrészek cseréje/vétele mennyibe kerül? És létfontosságú? Vagy motortól függ hogy kell e vagy nem.
2015. ápr. 15. 13:44
 5/8 szerencses85 ***** válasza:
Épp ez a cél, hogy ne olyat válasszon, amiben ki kell cserélni ezeket... Ne hallgass rá kérdező.
2015. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szerencses85 ***** válasza:
Ha a felsoroltakat megvennéd, 50 ezret bőven költhetnél rá, de maximum egy lelakott motornál van szükség erre.
2015. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy muszáj, de ha egy lelakott állapotút veszel meg olcsón, akkor azért annyi az ára, mert valószínű hogy ezeket cserélni kell.
2015. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szerencses85 ***** válasza:
Igen, igazad van, ezért mondtam neki, hogy az állapotát, esetleg kilómétert nézze, meg az ilyenkor alapvető dolgokat, így elkerülhető egy lelakott motor vásárlása.
2015. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!