Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo tulajdonosok! Lehetőleg...

Volvo tulajdonosok! Lehetőleg tapasztalattal rendelkező volvo tulajokat kérdezek hogy érdemes e használtan Volvót venni illetve melyiket?

Figyelt kérdés

Főként s 40 60 80 ban gondolkozom ezeket már 1 millióért is láttam neten érdemes ennyiért vagy inkább 2006-7 utánit többért venni?

Továbbá szeretnék kérni véleményt milyen megbízható milyen vezetni jól gyorsul sok hiba van e vele, ami a hétköznapi használathoz fontos.

Köszönöm :)



2015. ápr. 14. 16:20
 1/10 xyasdd ***** válasza:
Megbizható autó, de persze mint minden autonak vannak olyan fázisai ahol érdemes kicserélni egy bizonyos alkatrész egy bizonyos km után. Dieselnél adagolo benzinesnél a turbót átnézetni mert ha a turbó kotyog akkor szörnyü baj származhat belölle. De összességében TE tudod meiket akarod a 3 közül venni meik illik hozzád. a 40 es kis közepes autó 60 tágas menö kocsi, 80 meg hatalmasság teli luxussal :) Mindenesetre sokkal jobb vétel mint pl ugyanennyi pénzért egy f.. suzukit vagy daciat venni :)
2015. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Legalább 60 de ha lehet annyiért inkább 80 :)

Neked is van?

2015. ápr. 14. 17:16
 3/10 xyasdd ***** válasza:
Látni kell mind a kettőt,én a legfullosabbat venném a legreálisabb áron és állapotban. Az hogy 60 vagy 80 télleg rajtad mullik. Mondjuk ha én néha kényszerülnék városba,akkor inkább 60 de ha nagyon ritka hogy városba tévednék akkor 80 at vennék.
2015. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Legtöbbször városban lenne használva de nyaranta nyaralni is mennék vele, év közben kirándulni vagy akármi okból is szoktam parszáz kmes utakra menni szóval oda is legyen jó.

Lehetőleg dízelt akarok mert kevesebbet eszik.

Szóval azt mondjátok érdemes venni Volvót ennyiért? :)

2015. ápr. 14. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Pont, hogy ezt érdemes és nem BMW-t meg Audit állandóan.


40, 60, 80 közül azt vedd amelyikből a legjobb állapotút találod 1 millióért.


Dízelt használtan én nem vennék megmondom őszintén. Azokban sok km és a szerviz is sokkal drágább, mint egy benzines autó esetében.


Vétel előtt vidd szervizbe teljes átvizsgálásra. De, hogy ne kelljen 50 autót elvinned, ezért nézd meg az illesztéseket, a kerekeket, mindent.

2015. ápr. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De benzines sokat eszik városban és ott sokat lenne használva az a baj. Az új d5 motoros tetszik a 185 lovas igaz az már inkam másfél 2 millió de lehet jobban megerne olyat venni
2015. ápr. 15. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát jobban megérné, mert akik rengeteget mennek, meg cégautónak a kis motorokat szokták választani.


Nagyobb motorban még lehet, hogy nem lesz olyan sok kilométer.

2015. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet inkább még gyűjtök hozzá és egy újabb d5 öt veszek..
2015. ápr. 15. 17:05
 9/10 anonim válasza:
(Volvo s80 t6,2007 , 287le) 5másodperc alatt gyorsul 100 km/h-ra nagyon megbízható,eddig semmi baja nem volt,elől,hátul ülésfűtés,beépített gyári gps(ami ha nem használod egy motor behúzza a műszerfalba),full bőr,elektromos ülések 7 millió volt használtan.Újan 30 millió.
2015. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kicsit olcsóbban gondolkodom max másfél 2 millió és inkább s60 d5 benzin városban sokat enne nekem :)
2015. ápr. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!