Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Debrecenben melyik egy megbízh...

Debrecenben melyik egy megbízható autósiskola?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és vezetői tanfolyamon szeretnék részt venni? Melyik autósiskola a legalkalmasabb erre?
2015. ápr. 16. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Berton autósiskolát tudom ajánlani, én ott csináltam B kateget, vidékről való bejárásom miatt voltak gondok az oktatásokkal, és abszolút rugalmasan kezelték, igyekeztek mindig a tanulóhoz igazodni.
2015. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :) majd megkeresem őket.
2015. aug. 3. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen! Annyit még jó tanácsként fogadj el, és ez iskolától függetlenül. Határozottan lépj fel, hogy neked sürgős a jogositvány, hajlandó vagy sűrűbben többet vezetni hogy hamar meglegyen mert fontos stb. Szezonban eléggé el szoktak telni az oktatók diákokkal, és nem jó ha nagy időközöket hagysz ki az órák közt.
2015. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!