Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma?

Tete0123 kérdése:

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy új autórádióm. És a problámám az volna hogy mikor sima rádión akarom halgatni zenét akkor csak az egyik hangszóró szól. De viszont mikor usbn vagy telefont kötöm össze vele akkor mind két hangszóró szól. Valami javaslat ötlet?:|

2015. ápr. 17. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet tekergetni, hogy melyik oldal szóljon hangosabban, esetleg csak az az oldal szóljon, a másik nem. Én mikor vettem használtan az autómat, el volt állítva és csak picivel később vettem észre, addig azt hittem rossz baloldalon a hangszóró már készültem vele szervizbe. Nézd meg te is, hogy nincs-e elállítódva. Az enyémnél a hangerő szabályzót nyomogatva váltom, hogy mit akarok tekergetni. Basszus, magas, jobboldal, baloldal és persze a sima hangerő szabályzó.
2015. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a használati utasitás is német. Kerestem nyomogatam én mindent rajta de semmi nyomtam egy rezetet is semmi. valami olyat kéne keresnem ami olyan hogy off on csam nem tudok rájönni h mi lehet ennek a funkciónak a neve. Neked mi volt a neve? Vagy nem irt ki semmit?
2015. ápr. 17. 07:40
 3/6 anonim ***** válasza:
"fade left & fade right"
2015. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem L meg R van és akkor mindkettőnek vannak fokozatai. 0 a normál és akkor ha ott tekerem, akkor -1, -2, -3 és ugye annál hallkabban, esetleg sehogysem szól az az oldal.


100% tehát, hogy neked is ez okozza.

2015. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A fadet megtaláltam hiába csavargatom balra jobbra semmit nem csinál. Minden ami van benne hangfunció 0racsavartam de semmi ugyan úgy az egyik szól. Am tipusa auna md 160 bt.

Esetleg valami kábel lehet megcserélve ? Vagy nemtom :|

2015. ápr. 17. 18:46
 6/6 dirtboy ***** válasza:

vidd vissza boltba vagy add el,esetleg égesd el,máskor meg inkább normális márkájú fejet vegyél mert az auna a lehető legrosszabb nem csoda hogy máris bajod van vele.

amennyiért azt vesztegetik már jó kis jvc vagy pioneer fejed is lehetne.

2015. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!