Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Masteron ki van...

Renault Masteron ki van dudorodva az első két kerék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Adott egy 2004-es Renault Master 2.5 dci.Az első két keréken,a gumiabroncsok kivannak dudorodva.Autószerelő látta,de különösképpen nem mondta hogy súlyos.. De engem nagyon zavar,a nyomás rendben van mindkét oldalon,és mégis dudorodás van.Csatolok képeket,szerintetek ez szálszakadás,azonnal cserélni kell?Durrdefektre kell számítani?

Normális válaszolókat várok.Képek:

[link]

[link]

[link]



2015. ápr. 17. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ömm szerintem itt nincs hiba.
2015. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én autómon ugyan ilyen, mióta vettem a kocsit 3 éve. Elől nagyobb a súly, jobban nyomja a gumikat. A hátsók nem ilyen.
2015. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként mi a probléma? Mivel a Masterben (még) nem szériafelszerelés az antigravitációs hajtómű, a teljes tömegével a kerekekre tehenkedik. Ezért aztán a kerék alsó része belapul. Amint látható, ez a dudor szép, egyenletes, nincs benne törés, nem hirtelen kezd el puklisodni. Egyszerűen csak nyomja az autó a kereket, az meg így veszi fel a terhelést.

Próbáld ki: megnézed a kereket, két méterrel előrébb állsz és újra megnézed. Ha ugyanígy néz ki (ugyanígy fog), nincs baj. Ha másképp dudorodik (és közben nem mentél bele gödörbe, nem kaptál fel járdaszegélyre), akkor nem kell félni.

2015. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, én nem látom mit kell nézni.
2015. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :) Nekem eléggé furának tűnik,gondoltam arra,hogy a súlya nehezedik rá,és azért ilyen,de más masteron megnéztem,nem teljesen ilyen,meg nem sokszor látok ilyet,gondoltam utána érdeklődök,köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. ápr. 17. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!