Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb autó a Porsche...

Cerberus98 kérdése:

Melyik a jobb autó a Porsche vagy a Lamborghini?

Figyelt kérdés
Válaszotokat indokoljátok légyszi.
2015. ápr. 17. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Teljesen más a kettő. Nekem a Porsche a csúcs ezt előre leszögezenm,ez a kedvenc autóm. Lamborghini egy igazi exkluzív, feltűnő vérbeli sportkocsi, rohadt nagy motorral és teljesítménnyel. A Porsche (911) gondolom erre vontakozik most a kérdés.. Nos ez egy sokkal kevésbé feltűnő, kirívó autó, ami a külsejét illeti, viszont tudásban simán hozza a Lamborghini szintet. Ha megnézzük azt,hogy mennyibe kerülnek, akkor meg nagyon látsziK,,hogy a Porsche sokkal jobb ár-érték-tudás arányú gép. A porsche varázsa nekem abban rejlik,hogy egyáltalán nem akar többnek tűnni mint ami (még azt is megkockázatom,hogy kevesebbenek aakr tűnni) viszont valai félelmetes tudás és minőségi mérnöki munka van mögötte. Rohadt egyedi az autó a farmotoros - boxermotorjával és a hátsókerékhajtásával. Porsche egyértelműen sportautó,de az se áll neki hülyén ha 50-el mész vele öltönyben szálsz ki belőle,mert van benne valami visszofogott, tekintélyes letisztul elegancia, ami szerintem a Lamborghiniben nicns meg. Az is elegáns természetesen,de másképpen. Talán ahhoz hasonlítanám , mint ahogy egy német elegáns,meg egy olasz ember :) Mind a kettő máshogy,de attól még azok. Műszakilag nem tudok sokmident a lambo-ról , inkább csak a külsejét ismerem, de ár/tudás arányban biztos vagyok benne,hogy jobb a porsche. Itt van végül ez a videó. Szerintem ezt nem sok más autóval leehtne megcsinálni ide véve a laborghinit, ferrarit és a többit se :) :


https://www.youtube.com/watch?v=zF8o9Y7A6Qc

2015. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

" Műszakilag nem tudok sokmident a lambo-ról"


Igazából nem hogy műszakilag,hanem egyáltalán semmit nem tudsz róla,mert akkor nem írkálnád itt ezt a sok baromságot,hogy porsche mennyivel jobb!


a videót amit linkeltél meg hagyjuk.......annyira gyenge.....nem is értem mit keres a videó címében a drift szó...

2015. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az új Lambó lényegében Audi, ami nagyon jót tett a minoségének, de elveszítette azt a nyersességét, ami egyben a bája is volt. A Porsche mindig is jó volt, meg az is lesz.
2015. ápr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Porsche a legjobb.

A Lamborghini is nyilván nagyon jó, és műszakilag sem olyan komplikált, mivel nagyon sok alkatrésze közös az Audival (nem az 1.9 TDI-vel, hanem a csúcs Audikkal :))

2015. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-esnek! Határozottam emlékszem,hogy akkor szerettem bele a 911-be kb. 4-5 éve mikor német motormagazinban a Gallardo-val hassonlították össze. És kb. mindenben szétverte a Porsche. Én is csodáloztam,mert ki nem néztem volna belőle,hogy az a kis autó lenyomja azt a nagy szörnyeteget. A végén annyit jegyeztek meg a műsorvezetők "...de azért a hangja kárpótol) értették ezt a lambo-ra , mikor az összes feladatban alulmaradt:)
2015. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a videó gyenge?? Gondolom életed során még nem igazán találkoztál a Dinamika tudományával, éppen ezért úgy a fejedben nem nagyon játszódik le,hogy mekkora erőnek kell ott lenni a hátsókerekeken,meg , hogy be van lőve a tömegközéppontja a gépnek,hogy ezt egy 20-30 km/h-s sebeségnél meg lehessen csinálni. Nem az a művészet,mikor 120-al belemennek egy 90fokos kanyarba és ütközésig csavarják a kormányt és eldobja magát , ugyanis ekkora már akkor centrifugális erő van,hogy egy trabant is tudna drifftelni,de szerintem neked kár ilyesmikről beszélni. 30km/h -nál,ekkora ívnél, nem a centrifugális erőből adódik a csúszás,talán ezt te is érzed ;)
2015. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

na itt pont a gallardo-t veri meg :


https://www.youtube.com/watch?v=1iHYmaNGHEo


remélem ez mostmár tetszeni fog;)

2015. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

73%-os,te nem tudom miért egyfolytában a gallardohoz hasonlítgatod a 911-est........gondolom nem baj,hogy a lambónál a gallado a belépő szint,ettől nincs lentebb!ehez képest elég szomorú hogy egy "csúcs" porsche éppen csak lenyomja!!!

Ezt a dinamika hülyeségedet meg hagyjuk....nem is minősíteném!így egy gyári 1200-es ladával is lehet "driftelni"

2015. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aha.. csak amíg egy 3-4 éves gallardo 35-40 millóba kerül addig egy 3-4 éves 911 14-15 be , és simán megveri mint az láthattad. A Porschenak se ez a csúcsmodellje, ott van pl. a 911 gt2 RS , amit odarakhatsz az Aventador mellé is , mert nem fog szégyent vallni , meg ott van ugye a 918 spyder , aminek a vételára 230 millió körül mozog ha jól tudom. Az meg, ha neked semmi,hogy egy 15 millió forintért kapható autó , lenyom egy 40 milliósat , akkor az már a te bajod ;)


(911<->Aventador) https://www.youtube.com/watch?v=Jds2RczAbvg

2015. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lamborghininál az árban inkább a márka presztizse van benne,mint az autó tudása , Porschénál meg fordítva, és szerintem a presztizse meg ugyan ott van.
2015. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!