Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért dícsérik annyira a...

Miért dícsérik annyira a yamaha ttr-eket? Valóban a legjobb típusok közé tartozik a hasonló kaliberű motorok között? Miért ilyen ritka a piac a használt motorok között?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy szinte elromolhatatlanok, a fogyasztása baromi jó, és aki megkaparint egy ilyet, ha teheti, inkább el sem adja...

Nos, én pont egy ilyen motorral szemezgetek, de egyetlen hírdetést talàltam csak. Miért van belőle ilyen kevés?

Néztem róla videókat és teszteket, és a 125-ösök között ez a legjobb, leggyorsabb, legmegbízhatóbb!


Ugyan az a motor van benne, mint a yamaha yzf125r gyorsaságiban, aminek az ára újonnan 1,2 milla körül van.


Egy szinte hibátlan 2005-ös példányért érdemes kiadni 300-350 ezer ft-ot?


Találhatnék ennél jobb mocit?


Illetve vásárlásnál, kipróbálásnál mire kell figyelni?


2015. ápr. 18. 15:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!