Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Online kresz tanfolyam esetébe...

Online kresz tanfolyam esetében nem kell egyáltalán bejárni a kresz órára?

Figyelt kérdés
munkám miatt nem tudok elmenni a rendes kreszre. Csak otthon tudok tanulni
2015. ápr. 18. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Nálam nem volt semmi online, de én közöltem, hogy köszönöm de nem kívánok itt egy csomó időt jópofizni.



Én tudom magamról, hogy tört része sem kell annak ami egy előadáson van, ezért is szívás, hogy az egyetemem ott kell szo...pnom, elég sokat, holott elég lenne ha csak fél évente vizsgákra járnék be.

2015. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krissztus ***** válasza:
nagyon jó ész észtelen ad világot:) tetszik.....
2015. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 krissztus ***** válasza:
0%

már nem kell suliba menni sőt vezetni sem,,,befizeted a 150 000 ft csekken 2 nap jönn a jogsi....



tudsz vezetni tudod a kreszt nagyon ugyes vagy.

2015. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nem kell én is online csinálom a kresszt most megyek vizsgázni
2015. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell.

Azért van online, hogy ne kelljen beülni tanfolyamra. (Pont azoknak van kitalálva akik dolgoznak és nem tudják összeegyeztetni vagy összevissza suliznak vagy épp könnyebben megy az egyedül tanulás)


Én is online tanultam/tanulok. Gyakorlatilag az autósiiskolából még senkit se láttam mert nem kell eljárnom. Ill. jövőhéten annyira be kell mennem csak, hogy az orvosi alkalmasságit odaadjam nekik. De ez meg olyan, hogy ha annyira nem érsz rá feladod ajánlva.

2015. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de online nem nehezebb megérteni a tananyagot mint kresz órán?
2015. ápr. 19. 16:45
 7/9 krissztus ***** válasza:
nem mert azt sem fogod tudni miről szol a szabály.....megállás hol mennyire :)
2015. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


3 éve csoportba próbálkoztam. Akkor képtelen voltam megtanulni. Meg is buktam.

Most- online tanulok- jobban megy. Mikor gyakorolok jobbak is az arányaim. (mennyire megyek át ill mennyire nem)


A csoport azoknak jó akik könyvből ill. autodidakta módon tanulnak könnyebben. -szerintem.


Ez az online felület olyan, hogy szét van szedve 4 fejezetre (és azon belül 5-6 részre ami szorosan kötődik egymáshoz)

Minden rész és fejezet után van egy kisebb-nagyobb teszt. Ha 87%-ra nem teljesíted nem enged tovább. (Vizsgán a 10 hiba = 87%)

Minden anyagnál vannak képek vagy kis animációk. (Ez nálam azért jobban bevált, hogy jobban eltudtam képzelni így az adott szituációt)

2015. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem kell bejárni. Én is olnine csináltam, és elsőre 75-ből 74 pontos vizsgám lett. Sokat gyakorolj tesztekkel, miután végigmentél az online anyagon
2015. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!