Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz az elsősegély?...

Mennyire nehéz az elsősegély? Tanfolyam nélkül meglehet csinálni?

Figyelt kérdés
Illetve nem teljesen tanfolyam nélkül mert 2x elkezdem csak mind a kettő félbemaradt mert lebetegettem és emiatt nem mentem el vizsgázni. Újraélesztés és stabil oldalfektetést azt tudom. Igazábol az elméleti rész maradt ki. Szerintetek megtudnám csinálni? Mennyire nehéz? Megmondom őszintén ettől félek a legjobban.. a kresz és a forgalmi simán ment :D
2015. ápr. 16. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyáltalán nem nehéz. van egy kevés elmélet, de néhány oldal az egész. tételenként kb 5-6 mondat van, ami fontos, a többit fejből kell rizsázni hozzá.
2015. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha simán ment a kresz és a forgalmi, akkor dőlj hátra nyugodtan. Ezt a vizsgát korlátlan számban ismételheted, nincs olyan, hogy pót óra, meg ha sokszor sikertelen, akkor talán mégsem...

Bemutatni a mesterséges lélegeztetést vagy a stabil oldalfekvést kell. Elméleti kérdések közül sokat "hasból" is meg lehet válaszolni, vagy pici gondolkodással. Nem mindent.

Sokszor a vizsgáztató maga is segít. Nem veszik nagyon komolyan.

2015. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
félbe maradt? nekem 2 nap volt az egész tanfolyam..másrészt az elmélet azért ne mondjátok már, hogy annyira egyszerű , mert igen is elég sok bő választ adó kérdés van stb..amit azért csak úgy nem fog tudni...nem mondom én se , hogy nehéz, tényleg a legkönnyebb a jogsi folyamatába, de így nuku elmélet nélkül én rögtön azt mondom , hogy nem fog neki sikerülni..
2015. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1#es válaszoló vagyok. Nekem kb 3 mondatot hagytak az elmélet 2 tételéből összesen elmondani, majd leállítottak, hogy látják, ez megy. Újraélesztés volt, és már kaptam is a kártyát.

Megkerestem, az összes tétel (A és B) összesen 10 oldalnyi anyag képekkel. Ez elég kell hogy legyen.

2015. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2015. ápr. 16. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3: Világos. Ha nem készül semmit, akkor nyilván kockáztat. De ha szerencséje van, akkor kifog olyan kérdést, amit tudhat.

Pl. ha a kuncsaft feje elgurult, teste ketté szakadt, nem nagyon van mit tenni már vele.

Hogyan veszem le a bukósisakot arról, akinek törött a gerince - na az már nem olyan hasra ütős. Egyáltalán honnan tudom, hogy törött.

2015. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!