Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történhetett az autóm...

Mi történhetett az autóm kijelzőjével?

Figyelt kérdés

Golf 4-esről van szó. Ma, ahogy begyújtottam, a fordulatszámmérő és a sebességmérő óra közötti kockában, ahol a fogyasztás, megtett távot és a satöbbit írja, nem világított teljesen a kijelző. Eddig az egész kocka világított rendesen, ma meg csak épp a közepén, körülötte meg csak nagyon halványan látszódnak a számok.


Biztosíték mehetett ki?


2015. ápr. 19. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a kijelző mögött lévő izzó adta be magát. Ha jól tudom azokba is rízsszem izzók kerülnek azt szét kell szedni ki kell szerelni és a kijelző mögött talán már látni is fogod. esetleg egy kis lapos elemmel az izzót megnézheted ha nem világít azzal akkor tuti az ment ki, ha világít akkor a biztosítékoknál kell körül nézni. De biztosíték baj kevésbé valószínű mert akkor az egész műszerfal megvilágítása elment volna.
2015. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ezt én is megtudom csinálni, vagy inkább bízzam szerelőre? Nehéz és hosszú folyamat?
2015. ápr. 19. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!